TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het onderzoek werd gehouden onder 4000 Nederlandse televisiekijkers van 13 jaar en ouder. Daar bleek uit dat mensen in deze lastige tijden graag wat meer amusement zouden willen zien. De onderzoekers vroegen ook naar voorbeelden van mensen en programma's. En toen kwamen de geïnterviewden op de proppen met de naam van André van Duin, Swiebertje, Wie is de Mol? en Van Kooten en De Bie.
In het algemeen wil 32% meer humor en comedy op tv. 28% wil meer buitenlandse films, terwijl 24% graag meer Nederlandse films zou willen zien. Verder is er bij een kwart van de ondervraagden vraag naar meer concerten en (natuur)documentaires.
De NPO springt in op de vraag door het aanbod aan klassieke buitenlandse films uit te breiden, elke donderdag zal er op NPO 2 overdag een buitenlandse film worden uitgezonden. Ook cabaret komt aan bod, de nieuwste show van Youp van ’t Hek, wordt aanstaande vrijdag op NPO 1 uitgezonden.
Partnerbijdrage
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned