TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Libanon is een sleutelland in de levant. Het land is hard geraakt door de enorme explosie in Beiroet. We kunnen nu niet stilzitten. De Nederlandse Publieke Omroep vraagt aandacht voor de slachtoffers en steunt de Landelijke Actiedag van Giro555, in de hoop dat kijkers en luisteraars een donatie willen doen”, stelt NPO-bestuursvoorzitter Shula Rijxman.
Ook is er om 19.00 uur een extra, speciale uitzending van Op1 die dag. De presentatie daarvan is in handen van Sophie Hilbrand en Charles Groenhuijsen. Zij praten onder meer met minister Sigrid Kaag (Buitenlandse Handel en Ontwikkelingssamenwerking) over de situatie in Libanon. Ook komen er Libanese gasten praten over wat de explosie met hen heeft gedaan de afgelopen tijd.
Presentator en verslaggever Danny Ghosen is naar Beiroet afgereisd om daar persoonlijk verslag te doen van de situatie. Met hem wordt in de uitzending van Op1 geschakeld.
Ook op de radio staat men de gehele dag stil bij de Nationale Actiedag voor Beiroet. Op NPO Radio 1 doet de NOS de gehele dag verslag, Henkjan Smits doet voor NPO Radio 2, 4 en 5 verslag vanuit het actiecentrum en ook NPO Radio 3FM heeft met dj Luc Sarneel iemand ter plaatse.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026