TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NPO laat weten dat vanwege de afgekondigde harde lockdown de behoefte aan informatie zo hoog is dat op vakantie gaan onverantwoord zou zijn.
In eerste instantie zou Op1 aankomende vrijdag voorlopig voor het laatst te zien zijn. Nu gaat de werkdagelijkse talkshow van de NPO ook door tot en met woensdag 23 december om vervolgens in het nieuwe jaar de zondageditie weer van stal te halen.
Aan het begin van de coronacrisis werd Op1 ook op zaterdag en zondag uitgezonden. Al snel bleef alleen de zondageditie over, destijds gepresenteerd door Fidan Ekiz en Jeroen Pauw. Nu Fidan verbonden is aan De vooravond en Jeroen werkt aan zijn eigen talkshow Pauw komt binnen, beloven de makers met een kersvers duo te komen voor de zondagavond.
In het nieuwe jaar is Op1 dus zesmaal per week te zien, in ieder geval zo lang de lockdown duurt. Zeker van de partij is Paul de Leeuw. NPO-baas Frans Klein liet weten dat Pauls proefperiode als presentator naast Astrid Joosten goed is bevallen en dat is besloten door te gaan.
Partnerbijdrage
Vanavond op TV: Flikken Gent, Pretty Woman, Days Of Thunder
12:35Paul de Leeuw twijfelt over toekomstige tv-programma's: 'Die ellende is het me niet meer waard'
11:46Arjen uit Daar Gaan Ze Weer laat van zich horen na onthullen van overspel Jacobien: 'Heel zwaar'
11:09B&B vol liefde-koppel Daniël en Danique zijn ouders geworden
10:25De TV van gisteren: complimentenregen voor Splinter Chabot na Canal Parade 2026