TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De heren van Veronica inside hadden de eerste aflevering van het SBS-spelprogramma ook gezien en konden smakelijk lachen om het niet bepaald subtiele gebulder van Rob Kemps. Alsof hij in een volle feesttent stond praatte de Snollebollekes-voorman de uitzending aan elkaar.
Wilfred Genee kon onthullen waarom Kemps op luidsprekertoon communiceert. Genee had Henny Huisman in zijn ochtendprogramma die als een van de eerste BN'ers meedeed aan The wheel. Volgens Henny had het te maken met een inschattingsfout van Kemps: "Ik had vanochtend op de radio een compilatie van al dat geschreeuw van hem, omdat ik dacht dat hij niet wist dat hij een microfoontje had. Toen zei Henny Huisman tegen mij: ‘Die studio is zó verschrikkelijk groot en het publiek zit zó ver weg dat hij de neiging heeft om wat harder te gaan schreeuwen.'"
René van der Gijp geniet van het gebrul van Kemps en ook zijn manier van presenteren prikkelt hem: "Waarom zegt niemand tegen hem: ‘We zitten niet in een soort Ahoy?’ Hij spreekt z’n kandidaten ook toe alsof ze een behoorlijk dubbele verstandelijke beperking hebben. Ik heb zitten kijken en ik zal je zeggen: van die Rob Kemps gaan wij nog heel veel plezier hebben! Hahahaha! Ik heb even z’n openingetje meegebracht, dan kun je het zien. En zo ging het nog anderhalf uur door, hè?"
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten