TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een interview met het AD wordt uiteraard gevraagd naar de zitmogelijkheden in Ladies Night, zoals de nieuwbakken talkshow heet. De talkshows van Eva Jinek en Beau van Erven Dorens begonnen ook met een bank, maar zijn uiteindelijk overgestapt op een tafel. Deze beide banken zijn nu te zien in de show van Merel, zo doet ze uit de doeken.
Bij de commerciële omroepen zijn de talkshows de laatste jaren niet bepaald geslaagd. Merel is daar niet bang door geworden. "Dit wordt wekelijks hè, niet dagelijks. Ik vind ook oprecht dat je Beau niet aan Jinek kan meten. Soms is Beau ‘spot on’, soms is het mwah. Eva maakt al jaren een dagelijkse show, dat is een ervaring waar je u tegen zegt – en Beau begint net", zo doelt ze op de wat tegenvallende kijkcijfers van de talkshow van Beau.
Toch zijn er zenuwen aanwezig bij de kersverse talkshowhost. "Natuurlijk ervaar ik druk en vind ik het bloedspannend. Het programma wordt opgenomen in de grootste studio die ik in mijn leven heb gezien", zegt ze tegen de krant. "Ik zei nog als geintje tegen Linda: Dit is gewoon groter dan Miljoenenjacht! Ik kom toch uit een bescheiden studiootje van RTL Nieuws. Toen sloeg de paniek me wel even om het hart."
Ladies Night is vanaf aanstaande woensdag om 21.30 uur te zien op Net5.
Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer
08:50De TV van gisteren: De Bauers domineren primetime op eerste vrijdag van nieuw tv-seizoen
08:26Estavana Polman onthult bij Vandaag inside geslacht van haar tweede kindje: 'Maar alleen als jullie lief zijn'