TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op1 zendt de komende weken de drie grote verkiezingsdebatten tussen de twee presidentskandidaten Donald Trump en Joe Biden rechtstreeks uit in speciale nachtuitzendingen. De eerste uitzending, in de nacht van 29 op woensdag 30 september, is namens BNNVARA in handen van Jeroen en collega Sophie Hilbrand.
De speciale uitzendingen van Op1 beginnen om 2.30 uur en duren tot 5.15 uur. Voorafgaand aan de debatten wordt vooruitgeblikt met gasten, direct na de debatten volgen de eerste reacties en analyses van deskundigen.
De tweede nachtelijke Op1 is in de nacht van donderdag 15 op vrijdag 16 oktober. De presentatie daarvan is namens Omroep WNL een zaak voor Jort Kelder en Welmoed Sijtsma. De nacht van donderdag 22 op vrijdag 23 oktober sluit de reeks af. Dan zit Jeroen samen met Tijs van den Brink.
Charles Groenhuijsen doet ook een duit in het zakje. Hij is iedere aflevering aanwezig om als Amerika-deskundige zijn mening te verkondigen. Daarnaast geven ook oud-minister van Buitenlandse Zaken Bert Koenders, Amerika-correspondent Laila Frank en Amerika-deskundigen Koen Petersen en Raymond Mens acte de présence.
RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint
11:12Video: Melvin shockeert iedereen door weg te lopen uit De Bondgenoten
10:37Married at First Sight: Ferenc laat Dominik huilen in het bubbelbad
09:05AVROTROS onthult namen van Beste Zangers 2026