TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Corona is vreselijk, alle mensen die ziek zijn geworden en zijn overleden", begint Nadia. "Maar voor ons als stel was het een blessing in disguise. We zijn dichter tot elkaar gekomen, hebben meer tijd met z’n tweeën doorgebracht. En hij heeft mij ten huwelijk gevraagd”, zegt de presentatrice op NPO Radio 2.
Geert, in het dagelijks leven actief als fotograaf, deed het aanzoek nadat het tweetal het nummer Summertime uit de musical Porgy and Bess had beluisterd. “Hè hè, eindelijk, zei ik”, waarna Nadia gelijk volmondig ja zei. De trouwdatum maakte Nadia niet bekend.
Momenteel is Nadia als presentatrice van Op1 te zien. Zij vormt namens de VPRO op vrijdag een duo met Pieter van der Wielen. Bij het grote publiek werd Nadia als presentatrice bekend doordat ze in augustus 2018 Eva Jinek verving bij de publieke omroep. Met Laat op één maakte ze indruk en ze leek de gedoodverfde opvolger van de naar RTL vertrokken Eva. Ze koos er echter voor om programma's voor de VPRO te maken.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2
19:55Bekijk hier de reünie van A.S.S. - Anti Survival Show
19:23Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'