TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al sinds de eerste aflevering van Op1 die Paul en Astrid presenteerden in november 2020, ging het los. Vooral Paul de Leeuw kreeg veel over zich heen. Hij zou niet geschikt zijn voor een actualiteitenprogramma, het zou veel te veel over hemzelf gaan en hij zou niet luisteren naar zijn gasten. En die kritiek was geheel terecht.
Paul reageerde door uit te leggen dat hij en Astrid juist op de vrijdagavond waren neergezet voor een luchtig begin van het weekend. Bovendien zou hij serieuze gesprekken vooral aan Astrid over laten.
BNNVARA heeft nog niet gereageerd, maar het AD weet zeker dat de twee presentatoren het nu voor gezien houden. Of dat een eigen keuze is of dat BNNVARA heeft besloten dat het genoeg is geweest, is niet duidelijk.
Eind juni zijn Paul de Leeuw en Astrid Joosten voor het laatst te zien bij Op1 en dan moet er weer een nieuw duo worden gevonden.
Onlangs verdween ook Op1-presentatrice Talitha Muusse al van het toneel.
Dit programma vervangt Steenrijk, Straatarm op SBS6
07:42De TV van gisteren: Veel kijkers voor slotaflevering De Hanslers: van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 19 t/m donderdag 22 januari 2026
06:47Vanavond op TV: Onbekend en wereldberoemd: Gebroeders van Lymborch, Medisch Centrum West, Wrong Place
20:32Kijkers van De Hanslers blijven massaal team Denise