TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al sinds de eerste aflevering van Op1 die Paul en Astrid presenteerden in november 2020, ging het los. Vooral Paul de Leeuw kreeg veel over zich heen. Hij zou niet geschikt zijn voor een actualiteitenprogramma, het zou veel te veel over hemzelf gaan en hij zou niet luisteren naar zijn gasten. En die kritiek was geheel terecht.
Paul reageerde door uit te leggen dat hij en Astrid juist op de vrijdagavond waren neergezet voor een luchtig begin van het weekend. Bovendien zou hij serieuze gesprekken vooral aan Astrid over laten.
BNNVARA heeft nog niet gereageerd, maar het AD weet zeker dat de twee presentatoren het nu voor gezien houden. Of dat een eigen keuze is of dat BNNVARA heeft besloten dat het genoeg is geweest, is niet duidelijk.
Eind juni zijn Paul de Leeuw en Astrid Joosten voor het laatst te zien bij Op1 en dan moet er weer een nieuw duo worden gevonden.
Onlangs verdween ook Op1-presentatrice Talitha Muusse al van het toneel.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Oos Kesbeke gaat verre reis maken in nieuw seizoen De Augurkenkoning
10:21Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters