TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al sinds de eerste aflevering van Op1 die Paul en Astrid presenteerden in november 2020, ging het los. Vooral Paul de Leeuw kreeg veel over zich heen. Hij zou niet geschikt zijn voor een actualiteitenprogramma, het zou veel te veel over hemzelf gaan en hij zou niet luisteren naar zijn gasten. En die kritiek was geheel terecht.
Paul reageerde door uit te leggen dat hij en Astrid juist op de vrijdagavond waren neergezet voor een luchtig begin van het weekend. Bovendien zou hij serieuze gesprekken vooral aan Astrid over laten.
BNNVARA heeft nog niet gereageerd, maar het AD weet zeker dat de twee presentatoren het nu voor gezien houden. Of dat een eigen keuze is of dat BNNVARA heeft besloten dat het genoeg is geweest, is niet duidelijk.
Eind juni zijn Paul de Leeuw en Astrid Joosten voor het laatst te zien bij Op1 en dan moet er weer een nieuw duo worden gevonden.
Onlangs verdween ook Op1-presentatrice Talitha Muusse al van het toneel.
Deze deelnemers zie je terug in de halve finale van The Voice of Holland
09:51Vertrekt Hassan Slaby binnenkort uit GTST?
09:04Videoland-serie Onopgelost krijgt een tweede seizoen
08:30Dit programma vervangt Het Verhaal van Nederland - De Tweede Wereldoorlog op NPO 1
07:50De TV van gisteren: Prima start voor Kees van der Spek Ontmaskert