TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentator hoorde van de directeur van de Publieke Omroep, Frans Klein, dat zijn naam heel kort de revue passeerde tijdens het overleg over de presentatoren. „Ik heb gehoord dat mijn naam misschien twee minuten is genoemd. Nee, nog niet eens. Een minuut. Nee, nog geen eens. Mijn naam werd genoemd en ik werd afgeserveerd als te oud en te passé."
Volgens Paul de Leeuw onderging de naam van Linda de Mol hetzelfde lot. „Zowel mijn naam als die van haar werden heel snel van tafel gebonjourd." Paul is er zelf van overtuigd dat Jan Smit bij de presentatoren gaat horen, en dat er iemand van een commerciële omroep bij zal zijn.
Paul de Leeuw en het Eurovisie Songfestival waren een prima combinatie geweest. Paul probeerde het Songfestival al aan de man te brengen toen zelfs Cornald Maas er nog geen brood in zag. En hij gaf in het verleden al eens punten voor Nederland.
Café Hendriks & Genee wordt maandag om 22.50 uur herhaald op Veronica
Partnerbijdrage
Zien: Orgel Joke steelt de show in Vandaag Inside Oranje
09:11Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van de 100 dagen-serie met Nicolaas Veul te zien
07:46De TV van gisteren: Kijkers balen van wegvallen Nieuws van de Dag door Vandaag Inside
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Law & order: Special victims unit, Jaws
06:00Programma WK voetbal donderdag 18 juni