TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De presentator hoorde van de directeur van de Publieke Omroep, Frans Klein, dat zijn naam heel kort de revue passeerde tijdens het overleg over de presentatoren. „Ik heb gehoord dat mijn naam misschien twee minuten is genoemd. Nee, nog niet eens. Een minuut. Nee, nog geen eens. Mijn naam werd genoemd en ik werd afgeserveerd als te oud en te passé."
Volgens Paul de Leeuw onderging de naam van Linda de Mol hetzelfde lot. „Zowel mijn naam als die van haar werden heel snel van tafel gebonjourd." Paul is er zelf van overtuigd dat Jan Smit bij de presentatoren gaat horen, en dat er iemand van een commerciële omroep bij zal zijn.
Paul de Leeuw en het Eurovisie Songfestival waren een prima combinatie geweest. Paul probeerde het Songfestival al aan de man te brengen toen zelfs Cornald Maas er nog geen brood in zag. En hij gaf in het verleden al eens punten voor Nederland.
Café Hendriks & Genee wordt maandag om 22.50 uur herhaald op Veronica
Met dit programma keert Huub Stapel als presentator terug op tv
10:10Zo laat moet je klaarzitten voor de reünie van B&B Vol Liefde op Videoland
10:00Paul de Leeuw verklapt welk tv-programma hij het liefst kijkt: 'Ik moet daar ontzettend om lachen'
10:00Fockeline Ouwerkerk dolblij dat het tweede seizoen van Zussen er is: 'Nog niet klaar met Nienke'
09:20Viktor Brand blaast Waar Doen Ze Het Van? nieuw leven in op SBS6