TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Paul verklapte de opzet van zijn sinterklaasprogramma in een interview met Paul Haenen op Betty Asfalt Troost TV.
Vanwege de coronamaatregelen is het onmogelijk om de Sint te ontvangen in een overvolle studio met zingende mensen en veel gezelligheid. Daarom pakt Paul het anders aan: hij gaat samen met Sinterklaas mensen thuis verrassen die zijn opgegeven voor het programma.
Het verrassingsprogramma is voor Sinterklaas ook tot het laatste moment spannend. Hij krijgt namelijk pas op weg naar de mensen te horen wie het zijn en wat ze krijgen. De cadeaus die Paul bij zich heeft zijn ludiek en varieren van groot tot klein. Zo staat er onder meer een houten hot tub klaar om cadeau te worden gedaan in bouwpakketvorm.
De komende dagen zijn Sint en Paul onder meer in de buurt van Gouda, Bergen op Zoom, Tilburg, Capelle aan de IJssel en Noord Limburg. Om zeker te zijn dat alles veilig verloopt, heeft de Sint een nieuwe staf van 1,5 meter die de afstand moet waarborgen.
De Sintshow is het laatste programma dat Paul voor RTL Nederland maakt. De zendergroep wil graag op projectbasis door met De Leeuw, maar de presentator heeft nog geen toezeggingen gedaan omdat hij zich de komende tijd wil beraden over wat hij echt wil.
Kees van der Spek komt met bijzondere update over oplichtster van B&B Vol Liefde-Robert Jan
10:34Op deze datum gaat Eén Tegen 100 weer van start, met Caroline én Buddy
10:02Trailer Gooische Vrouwen seizoen acht: Cheryl wil meer ...
09:24'Zo leuk om Arie en Caroline uit B&B Vol Liefde weer samen te zien'
08:39Miljoenenjacht-kijker vraagt zich af wie overleden Stan is