TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de ochtendshow Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2 deed Jeroen zijn verhaal. “Vorige week reed ik op de snelweg naar huis en ik zag in mijn achteruitkijkspiegel dat er een politiebusje achter mij reed.”
De radio-dj besloot zijn snelheid aan te passen. “Terwijl je weet: ik doe niks fout. Maar toch denk je: oh help, als dat maar goed gaat.” De dienders haalden de presentator en voice-over in. “Op een gegeven moment reed ‘ie weer door, remde ‘ie weer af, ging ‘ie weer naast mij rijden, tot een van die agenten een notitieblokje pakte”, maakt Jeroen het verhaal steeds spannender.
Jeroen kon zijn ogen daarna niet geloven toen een van de agenten een papiertje tegen het raam hield. ‘Ben jij de Mol?!’, stond er geschreven. Wie is de Mol? trok zaterdag ruim 2,5 miljoen kijken. Zij zagen hoe Ellie Lust het spel moest verlaten.
Kippenvel: Kimberly Fransens schittert met musical-klassieker in Stars On Stage
16:28RTL ziet geen reden tot ingrijpen bij Married At First Sight na ophef Britse editie
16:15Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op vrijdag
15:13Zet je schrap: De eerste beelden van de A.S.S. - Anti Survival Show zijn er
14:56Let op: Op deze datum start de Eredivisie weer