TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de ochtendshow Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2 deed Jeroen zijn verhaal. “Vorige week reed ik op de snelweg naar huis en ik zag in mijn achteruitkijkspiegel dat er een politiebusje achter mij reed.”
De radio-dj besloot zijn snelheid aan te passen. “Terwijl je weet: ik doe niks fout. Maar toch denk je: oh help, als dat maar goed gaat.” De dienders haalden de presentator en voice-over in. “Op een gegeven moment reed ‘ie weer door, remde ‘ie weer af, ging ‘ie weer naast mij rijden, tot een van die agenten een notitieblokje pakte”, maakt Jeroen het verhaal steeds spannender.
Jeroen kon zijn ogen daarna niet geloven toen een van de agenten een papiertje tegen het raam hield. ‘Ben jij de Mol?!’, stond er geschreven. Wie is de Mol? trok zaterdag ruim 2,5 miljoen kijken. Zij zagen hoe Ellie Lust het spel moest verlaten.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Mattie en Marieke stoppen met ochtendshow bij Qmusic: 'Nieuw avontuur'
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Shetland, Het perfecte plaatje op reis, King Arthur: Legend of the Sword
20:54Interview Raymond Mens onderbroken door Argentijnse fan: 'En nu wegwezen!' (video)
15:35Frank van Leeuwen presenteert ook de talkshow Goedenavond Nederland