TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de ochtendshow Jan-Willem Start Op op NPO Radio 2 deed Jeroen zijn verhaal. “Vorige week reed ik op de snelweg naar huis en ik zag in mijn achteruitkijkspiegel dat er een politiebusje achter mij reed.”
De radio-dj besloot zijn snelheid aan te passen. “Terwijl je weet: ik doe niks fout. Maar toch denk je: oh help, als dat maar goed gaat.” De dienders haalden de presentator en voice-over in. “Op een gegeven moment reed ‘ie weer door, remde ‘ie weer af, ging ‘ie weer naast mij rijden, tot een van die agenten een notitieblokje pakte”, maakt Jeroen het verhaal steeds spannender.
Jeroen kon zijn ogen daarna niet geloven toen een van de agenten een papiertje tegen het raam hield. ‘Ben jij de Mol?!’, stond er geschreven. Wie is de Mol? trok zaterdag ruim 2,5 miljoen kijken. Zij zagen hoe Ellie Lust het spel moest verlaten.
Partnerbijdrage
De streamingtip van de week: Little House on the Prairie op Netflix
12:22Laura Bakker speelt de rol van Margarita: dit zijn de eerste stills van de dramaserie Mabel & Margarita
10:35BNNVARA komt met nieuwe dramaserie Gaslight
09:31Prime Video maakt startdatum van Undercover Lover bekend
09:31Bekijk de knotsgekke WK-wedstrijd tussen VS en België inclusief Trump-dansje (video)