TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR bracht woensdag naar buiten dat ruim 900 amateurschilders zich hebben aangemeld voor de tweede reeks van Project Rembrandt. Uit dat enorme aantal zijn door de omroep uiteindelijk 30 kandidaten geselecteerd. Zij krijgen in de eerste aflevering van het tweede seizoen de kans om de jury van hun schilderkunst te overtuigen.
Uiteindelijk gaan er tien schilders door in Project Rembrandt. Hoofd Schilder- en Beeldhouwkunst bij het Rijksmuseum Pieter Roelofs en kunstenares Lita Cabellut vormen wederom de jury. Kunstenaars Iris Frederix en Tyas Leeuwerink treden op als coachen van de deelnemers.
Project Rembrandt is eigenlijk een talentenjacht en daardoor wist het behoorlijke kijkcijfers te scoren met het eerste seizoen. Het programma trapte af met 1,5 miljoen kijkers en daar bleef het de gehele reeks behoorlijk bij in de buurt.
The Winner Takes It All krijgt tweede seizoen: 'Geef je op'
06:47Vanavond op TV: Verborgen verleden, The winner takes it all, Spies in Disguise
22:13Suzan en Britt zorgen voor kippenvelmoment met spontaan duet in The Voice of Holland
15:17Susanna Klibansky over nieuwe acteerklus: 'Natuurlijk heb ik meteen 'ja' gezegd'
14:04Geen totale kaalslag bij de NPO: misschien toch hoop voor Kassa, Rail Away of Carrie op Vrijdag?