TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR bracht woensdag naar buiten dat ruim 900 amateurschilders zich hebben aangemeld voor de tweede reeks van Project Rembrandt. Uit dat enorme aantal zijn door de omroep uiteindelijk 30 kandidaten geselecteerd. Zij krijgen in de eerste aflevering van het tweede seizoen de kans om de jury van hun schilderkunst te overtuigen.
Uiteindelijk gaan er tien schilders door in Project Rembrandt. Hoofd Schilder- en Beeldhouwkunst bij het Rijksmuseum Pieter Roelofs en kunstenares Lita Cabellut vormen wederom de jury. Kunstenaars Iris Frederix en Tyas Leeuwerink treden op als coachen van de deelnemers.
Project Rembrandt is eigenlijk een talentenjacht en daardoor wist het behoorlijke kijkcijfers te scoren met het eerste seizoen. Het programma trapte af met 1,5 miljoen kijkers en daar bleef het de gehele reeks behoorlijk bij in de buurt.
Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?
08:59Miljoenenjacht Terugkijken: Berteld wint 207.000 euro bij Linda de Mol
08:52Je kunt slapen in de caravan van All You Need Is Love en dit kost het
08:15De TV van gisteren: veel kritiek op Cruijff-docu en Miljoenenjacht vond men maar saai
09:35Kijkers genieten van klagende Gerard Joling op vakantie in Only Joling (video)