TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De NTR bracht woensdag naar buiten dat ruim 900 amateurschilders zich hebben aangemeld voor de tweede reeks van Project Rembrandt. Uit dat enorme aantal zijn door de omroep uiteindelijk 30 kandidaten geselecteerd. Zij krijgen in de eerste aflevering van het tweede seizoen de kans om de jury van hun schilderkunst te overtuigen.
Uiteindelijk gaan er tien schilders door in Project Rembrandt. Hoofd Schilder- en Beeldhouwkunst bij het Rijksmuseum Pieter Roelofs en kunstenares Lita Cabellut vormen wederom de jury. Kunstenaars Iris Frederix en Tyas Leeuwerink treden op als coachen van de deelnemers.
Project Rembrandt is eigenlijk een talentenjacht en daardoor wist het behoorlijke kijkcijfers te scoren met het eerste seizoen. Het programma trapte af met 1,5 miljoen kijkers en daar bleef het de gehele reeks behoorlijk bij in de buurt.
Vandaag Inside en De Oranjezomer naar Curaçao: wat kun je verwachten?
09:08Paul de Leeuw gaat We Zijn Er Bijna! niet presenteren
07:59De TV van gisteren: Kijkers kritisch op BNNVARA-documentaire De Instagram Moord
07:00GTST Spoilers - maandag 30 maart t/m donderdag 2 april 2026
19:50Makers van documentaire Meer dan Babi Pangang in gesprek met NPO en PowNed na bedreigingen Ruud de Wild