TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Lammers speelt in de serie Undercover drugsbaas Ferry Bouman. De PSV-supporter in hart en nieren werd door de Eredivisieclub gevraagd als zijn personage naar Donyell Malen te bellen, die lange tijd twijfelde over een contractverlenging bij de Eindhovenaren.
Lammers start zodoende een videogesprek om de aanvaller te overtuigen bij PSV te blijven, maar daarbij verschijnt ook het nummer van de acteur in beeld. Verschillende Twitteraars wisten te melden dat het inderdaad om het nummer van Lammers ging en dat hij na verscheidene oproepen een ander nummer heeft aangevraagd. Lammers zelf heeft nog niet op het voorval gereageerd.
Frank Lammers is sinds mei 2019 te zien als Ferry Bouman in het eerste seizoen van Undercover. De acteur keert in de tweede reeks terug als de drugsbaas. Wanneer het tweede seizoen te zien is, is nog niet bekend. Het ligt in de lijn der verwachting dat dit in het voorjaar van 2020 zal zijn.
Ferry jonge, wa zit je nou te Malen man...🤭 pic.twitter.com/lPk84nvugA — PSV (@PSV) August 6, 2019
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'