TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Lammers speelt in de serie Undercover drugsbaas Ferry Bouman. De PSV-supporter in hart en nieren werd door de Eredivisieclub gevraagd als zijn personage naar Donyell Malen te bellen, die lange tijd twijfelde over een contractverlenging bij de Eindhovenaren.
Lammers start zodoende een videogesprek om de aanvaller te overtuigen bij PSV te blijven, maar daarbij verschijnt ook het nummer van de acteur in beeld. Verschillende Twitteraars wisten te melden dat het inderdaad om het nummer van Lammers ging en dat hij na verscheidene oproepen een ander nummer heeft aangevraagd. Lammers zelf heeft nog niet op het voorval gereageerd.
Frank Lammers is sinds mei 2019 te zien als Ferry Bouman in het eerste seizoen van Undercover. De acteur keert in de tweede reeks terug als de drugsbaas. Wanneer het tweede seizoen te zien is, is nog niet bekend. Het ligt in de lijn der verwachting dat dit in het voorjaar van 2020 zal zijn.
Ferry jonge, wa zit je nou te Malen man...🤭 pic.twitter.com/lPk84nvugA — PSV (@PSV) August 6, 2019
Jan Slagter over het vertrek van Martine van Os bij Tijd voor MAX: 'We hopen dat ze in de toekomst nog iets voor ons kan doen'
10:06Dit zijn de bakkers van het veertiende seizoen van Heel Holland Bakt
10:00Dyantha Brooks staat opnieuw een moeder bij in Vier Handen op Eén Buik: 'Wil er zo onbevangen mogelijk instappen'
08:39Relatie De Bondgenoten-Ian en vriendin Gaby voorbij na vertrek uit de loods
08:13De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Dwars door de Pyreneeën