TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Frank Lammers speelt in de serie Undercover drugsbaas Ferry Bouman. De PSV-supporter in hart en nieren werd door de Eredivisieclub gevraagd als zijn personage naar Donyell Malen te bellen, die lange tijd twijfelde over een contractverlenging bij de Eindhovenaren.
Lammers start zodoende een videogesprek om de aanvaller te overtuigen bij PSV te blijven, maar daarbij verschijnt ook het nummer van de acteur in beeld. Verschillende Twitteraars wisten te melden dat het inderdaad om het nummer van Lammers ging en dat hij na verscheidene oproepen een ander nummer heeft aangevraagd. Lammers zelf heeft nog niet op het voorval gereageerd.
Frank Lammers is sinds mei 2019 te zien als Ferry Bouman in het eerste seizoen van Undercover. De acteur keert in de tweede reeks terug als de drugsbaas. Wanneer het tweede seizoen te zien is, is nog niet bekend. Het ligt in de lijn der verwachting dat dit in het voorjaar van 2020 zal zijn.
Ferry jonge, wa zit je nou te Malen man...🤭 pic.twitter.com/lPk84nvugA — PSV (@PSV) August 6, 2019
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
De Bondgenoten weten het zeker: Nederland gaat winnen
14:25Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
13:44Joop van den Ende geëerd met de Gouden Televizier Oeuvre-Ring
13:25Marieke Elsinga ramde lantaarnpaal nadat ze in slaap viel achter het stuur
11:31Tygo Gernandt komt met nieuwe reportageserie