TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanstaande zaterdag start 3FM-dj Sander Hoogendoorn met een marathon vanuit zijn huiskamer. Hij is vanaf 21.00 uur tot 04.30 uur te horen met een live-uitzending, waarin hij ieder uur een ander genre draait. “Dat we de komende weken elke avond binnen moeten blijven, is een bittere pil. Laten we van de eerste nacht dan samen een feestje maken.”
Rámon Verkoeijen en Mark van der Molen spelen vanaf maandag het Avondklokkenspel, een soort pubquiz waarin nummers die vaak op de radio gedraaid worden centraal staan. Ook wordt in de programma’s Vera On Track en Kaat tot laat aandacht besteed aan de avondklok.
Op Radio 538 gaat de Coen en Sander Show een half uur langer door, tot 19.30 uur. Vanaf 18.00 uur dopen ze hun programma om tot De 538 Avondklokshow, waarbij ze om 19.30 uur opgevolgd worden door een ander duo. Luisteraars kunnen dan verzoeknummers aanvragen en er komt een speciaal Avondklok-rad. Bij 100% NL maakt Hans Klok zaterdagavond zijn opwachting. Hij trapt het tijdelijke programma De Avondklokshow af met spelletjes, verhalen en muziek.
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Mariah Carey gaat in het Italiaans zingen tijdens opening Olympische Winterspelen
10:07Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'