TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Aanstaande zaterdag start 3FM-dj Sander Hoogendoorn met een marathon vanuit zijn huiskamer. Hij is vanaf 21.00 uur tot 04.30 uur te horen met een live-uitzending, waarin hij ieder uur een ander genre draait. “Dat we de komende weken elke avond binnen moeten blijven, is een bittere pil. Laten we van de eerste nacht dan samen een feestje maken.”
Rámon Verkoeijen en Mark van der Molen spelen vanaf maandag het Avondklokkenspel, een soort pubquiz waarin nummers die vaak op de radio gedraaid worden centraal staan. Ook wordt in de programma’s Vera On Track en Kaat tot laat aandacht besteed aan de avondklok.
Op Radio 538 gaat de Coen en Sander Show een half uur langer door, tot 19.30 uur. Vanaf 18.00 uur dopen ze hun programma om tot De 538 Avondklokshow, waarbij ze om 19.30 uur opgevolgd worden door een ander duo. Luisteraars kunnen dan verzoeknummers aanvragen en er komt een speciaal Avondklok-rad. Bij 100% NL maakt Hans Klok zaterdagavond zijn opwachting. Hij trapt het tijdelijke programma De Avondklokshow af met spelletjes, verhalen en muziek.
Partnerbijdrage
Nederland kent genoeg dramaseries, maar sommige titels weten echt iets los te maken. Sleepers, de Videoland Original die sinds 2022 te streamen is, hoort zonder twijfel in die categorie. De serie is rauw, geloofwaardig en nét even anders dan andere Nederlandse misdaadseries en dat merk je vanaf de eerste aflevering.
Briljante Breinen stopt al na één seizoen: 'Het hing erom'
13:24Winter Vol Liefde 2026 duurt maar liefst negen weken
12:44Het vijfde seizoen van De Erfgenaam is nu al gedeeltelijk te zien bij Videoland
10:44Cheyenne Löhnen en Ingmar van den Broek verlaten GTST voor modellencarrière in Mexico
10:29Video: vreest André van Duin dat Heel Holland Bakt ook wegbezuinigd wordt?