TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Barneveld geeft in het programma, op maandag 29 april te zien bij SBS6, aan dat zijn verzameling uit de hand is gelopen. "Verzamelen is mijn passie. Het begon met suikerzakjes, plaatjes, postzegels, enveloppen, muntjes. En nu zijn het poppen van actiehelden."
Naast de Haagse dartkoning zijn ook actrice Victoria Koblenko (kunstzinnige schoenen), acteur Guido Spek (lp's) en kamerlid Henk Krol (sprookjesboeken) te zien in de reeks van Verzamelkoorts. Van Barneveld trapt het nieuwe seizoen af.
Van der Meij gaat ook op bezoek bij onbekende verzamelaars, waar ze soms met open mond van de ene in de andere verbazing terechtkomt. “Dit seizoen zijn de verzamelingen nóg groter. Dat bewijst ook de indrukwekkende verzameling van maar liefst 308 Deux Chevaux, oftewel lelijke eenden. Iedere keer als je denkt alles gezien te hebben, word ik weer verrast."
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag