TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Barneveld geeft in het programma, op maandag 29 april te zien bij SBS6, aan dat zijn verzameling uit de hand is gelopen. "Verzamelen is mijn passie. Het begon met suikerzakjes, plaatjes, postzegels, enveloppen, muntjes. En nu zijn het poppen van actiehelden."
Naast de Haagse dartkoning zijn ook actrice Victoria Koblenko (kunstzinnige schoenen), acteur Guido Spek (lp's) en kamerlid Henk Krol (sprookjesboeken) te zien in de reeks van Verzamelkoorts. Van Barneveld trapt het nieuwe seizoen af.
Van der Meij gaat ook op bezoek bij onbekende verzamelaars, waar ze soms met open mond van de ene in de andere verbazing terechtkomt. “Dit seizoen zijn de verzamelingen nóg groter. Dat bewijst ook de indrukwekkende verzameling van maar liefst 308 Deux Chevaux, oftewel lelijke eenden. Iedere keer als je denkt alles gezien te hebben, word ik weer verrast."
Partnerbijdrage
Docuserie De Opvolging over De Librije krijgt een vervolg
11:07Klapt Teun Kuilboer binnenkort uit de school met Sleepers-onthullingen?
09:35Videoland komt met docuserie over Roxy Dekker en haar ArenA-concert
08:09De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers zijn nu ook helemaal klaar met Iris
06:47Vanavond op TV: 2 voor 12, Got talent, Amsterdamned