TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Barneveld geeft in het programma, op maandag 29 april te zien bij SBS6, aan dat zijn verzameling uit de hand is gelopen. "Verzamelen is mijn passie. Het begon met suikerzakjes, plaatjes, postzegels, enveloppen, muntjes. En nu zijn het poppen van actiehelden."
Naast de Haagse dartkoning zijn ook actrice Victoria Koblenko (kunstzinnige schoenen), acteur Guido Spek (lp's) en kamerlid Henk Krol (sprookjesboeken) te zien in de reeks van Verzamelkoorts. Van Barneveld trapt het nieuwe seizoen af.
Van der Meij gaat ook op bezoek bij onbekende verzamelaars, waar ze soms met open mond van de ene in de andere verbazing terechtkomt. “Dit seizoen zijn de verzamelingen nóg groter. Dat bewijst ook de indrukwekkende verzameling van maar liefst 308 Deux Chevaux, oftewel lelijke eenden. Iedere keer als je denkt alles gezien te hebben, word ik weer verrast."
Partnerbijdrage
NET5 dompelt zich onder in de wereld van crime
11:20Wanneer begint het tweede seizoen van Ons Kent Ons?
10:49Video: Anouk en Salar botsen in De Bondgenoten: ’Knettergek'
09:44Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op vrijdag
08:14De TV van gisteren: De Oranjezomer-tafel snapt niets van keuze Dyantha Brooks: ‘Knapste speler van Oranje’