TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Van Barneveld geeft in het programma, op maandag 29 april te zien bij SBS6, aan dat zijn verzameling uit de hand is gelopen. "Verzamelen is mijn passie. Het begon met suikerzakjes, plaatjes, postzegels, enveloppen, muntjes. En nu zijn het poppen van actiehelden."
Naast de Haagse dartkoning zijn ook actrice Victoria Koblenko (kunstzinnige schoenen), acteur Guido Spek (lp's) en kamerlid Henk Krol (sprookjesboeken) te zien in de reeks van Verzamelkoorts. Van Barneveld trapt het nieuwe seizoen af.
Van der Meij gaat ook op bezoek bij onbekende verzamelaars, waar ze soms met open mond van de ene in de andere verbazing terechtkomt. “Dit seizoen zijn de verzamelingen nóg groter. Dat bewijst ook de indrukwekkende verzameling van maar liefst 308 Deux Chevaux, oftewel lelijke eenden. Iedere keer als je denkt alles gezien te hebben, word ik weer verrast."
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: kijkcijfers Got Talent blijven dalen, Astrid Joosten scoort
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie