TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rogier doet deze opmerkelijke uitspraak in een interview met Nieuwe Revu.
De 74-jarige Frank heeft een broertje dood aan botox en fillers. Zo zegt hij: "Ik vind plastische chirurgie heel belangrijk als je hangende oogleden hebt of als het niet meer prettig is om naar te kijken, maar ik háát botox en fillers." De 45-jarige Rogier denkt daar heel anders over: "Ik heb niet per se iets tegen rimpels, maar ik vind glad gewoon mooier. Je strijkt toch ook je kleren?"
Om ruzie te voorkomen, hield Rogier dan ook lange tijd stil dat hij zich laat injecteren met botox en fillers. Frank weet het pas een paar maanden, voorheen was het hem niet eens opgevallen. Rogier vindt dat een compliment: "Mensen denken dat mijn hele gezicht is volgespoten, dat is echt niet waar. Ik heb sinds anderhalf jaar botox en fillers, maar wel met mate.De kunst is dat je niet doorslaat." Waarop Frank instemmend opmerkt: "Als jij doorslaat, dan sla ik ook door."
Frank & Rogier checken in is vanaf dinsdag 1 september te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk