TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rogier doet deze opmerkelijke uitspraak in een interview met Nieuwe Revu.
De 74-jarige Frank heeft een broertje dood aan botox en fillers. Zo zegt hij: "Ik vind plastische chirurgie heel belangrijk als je hangende oogleden hebt of als het niet meer prettig is om naar te kijken, maar ik háát botox en fillers." De 45-jarige Rogier denkt daar heel anders over: "Ik heb niet per se iets tegen rimpels, maar ik vind glad gewoon mooier. Je strijkt toch ook je kleren?"
Om ruzie te voorkomen, hield Rogier dan ook lange tijd stil dat hij zich laat injecteren met botox en fillers. Frank weet het pas een paar maanden, voorheen was het hem niet eens opgevallen. Rogier vindt dat een compliment: "Mensen denken dat mijn hele gezicht is volgespoten, dat is echt niet waar. Ik heb sinds anderhalf jaar botox en fillers, maar wel met mate.De kunst is dat je niet doorslaat." Waarop Frank instemmend opmerkt: "Als jij doorslaat, dan sla ik ook door."
Frank & Rogier checken in is vanaf dinsdag 1 september te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'