TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Rogier doet deze opmerkelijke uitspraak in een interview met Nieuwe Revu.
De 74-jarige Frank heeft een broertje dood aan botox en fillers. Zo zegt hij: "Ik vind plastische chirurgie heel belangrijk als je hangende oogleden hebt of als het niet meer prettig is om naar te kijken, maar ik háát botox en fillers." De 45-jarige Rogier denkt daar heel anders over: "Ik heb niet per se iets tegen rimpels, maar ik vind glad gewoon mooier. Je strijkt toch ook je kleren?"
Om ruzie te voorkomen, hield Rogier dan ook lange tijd stil dat hij zich laat injecteren met botox en fillers. Frank weet het pas een paar maanden, voorheen was het hem niet eens opgevallen. Rogier vindt dat een compliment: "Mensen denken dat mijn hele gezicht is volgespoten, dat is echt niet waar. Ik heb sinds anderhalf jaar botox en fillers, maar wel met mate.De kunst is dat je niet doorslaat." Waarop Frank instemmend opmerkt: "Als jij doorslaat, dan sla ik ook door."
Frank & Rogier checken in is vanaf dinsdag 1 september te zien om 20.30 uur bij RTL 4.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?
08:42Ik Geloof in Mij-ster Rutger van Barneveld breekt vijf jaar na serie eindelijk door met zomerhit
08:10De TV van gisteren: Amerikafilmpjes Raymond Mens bejubeld door de kijker