TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al sinds jaar en dag is RTL Boulevard even na 18.30 uur live te zien bij RTL 4. Of toch niet?
Kijkers raken in verwarring door een klok bij de tramhalte op het Leidseplein. Als het programma rond 18.35 uur op zender gaat, is het uurwerk vanuit de studio duidelijk in beeld te zien. Volgens die klok is het steevast pas 17.10 uur. Zou Boulevard dan toch eerder zijn opgenomen? Die vraag zorgt al dagen voor verbazing bij twitterende kijkers.
is het wel live ? #klokleidseplein #rtlboulevard — k. slootjes (@KSlootjes) April 2, 2021
Die klok op het Leidscheplein en dan dat "live" onder het RTL4 logo. #rtlboulevard — Rammsterdamm (@Rammsterdamm) March 31, 2021
OK, @RTLBoulevard kijken en heerlijk roddels bijwerken. Wat mij nu al een tijd opvalt is de klok achter de presentators tijdens de live uitzending.
Zoals hier Peter R de Vries om 19:05...😳 Hoe kan dit? #durftevragen #rtlboulevard #blijfnieuwsgierig pic.twitter.com/G3K9LHuMbe — Michel Rogier (@michelrogier) April 2, 2021
Waarom staat er op de klok bij #rtlboulevard 17:40, en onder het rtl4 logo staat er live. 🤔🤔 — Sharonnn. (@sjerrie_) April 5, 2021
Luuk Ikink gaf via zijn Instastories opheldering: ze zijn toch echt live, de klok buiten heeft het bij het verkeerde eind. De co-host van Boulevard noemt het 'super irritant', maar kan verder ook niet direct iets doen. Een woordvoerder van RTL bevestigt aan Televizier dat de klok inderdaad niet klopt en dat de gemeente Amsterdam daar inmiddels over is geïnformeerd.
Peter Pannekoek blikt terug op Gouden Televizier-Ring Gala 2026: 'Op deze grap verheugde ik me echt'
14:15Over Mijn Lijk-Koen voltooit marathon na halfzijdige verlamming
13:14Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers