TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Al sinds jaar en dag is RTL Boulevard even na 18.30 uur live te zien bij RTL 4. Of toch niet?
Kijkers raken in verwarring door een klok bij de tramhalte op het Leidseplein. Als het programma rond 18.35 uur op zender gaat, is het uurwerk vanuit de studio duidelijk in beeld te zien. Volgens die klok is het steevast pas 17.10 uur. Zou Boulevard dan toch eerder zijn opgenomen? Die vraag zorgt al dagen voor verbazing bij twitterende kijkers.
is het wel live ? #klokleidseplein #rtlboulevard — k. slootjes (@KSlootjes) April 2, 2021
Die klok op het Leidscheplein en dan dat "live" onder het RTL4 logo. #rtlboulevard — Rammsterdamm (@Rammsterdamm) March 31, 2021
OK, @RTLBoulevard kijken en heerlijk roddels bijwerken. Wat mij nu al een tijd opvalt is de klok achter de presentators tijdens de live uitzending.
Zoals hier Peter R de Vries om 19:05...😳 Hoe kan dit? #durftevragen #rtlboulevard #blijfnieuwsgierig pic.twitter.com/G3K9LHuMbe — Michel Rogier (@michelrogier) April 2, 2021
Waarom staat er op de klok bij #rtlboulevard 17:40, en onder het rtl4 logo staat er live. 🤔🤔 — Sharonnn. (@sjerrie_) April 5, 2021
Luuk Ikink gaf via zijn Instastories opheldering: ze zijn toch echt live, de klok buiten heeft het bij het verkeerde eind. De co-host van Boulevard noemt het 'super irritant', maar kan verder ook niet direct iets doen. Een woordvoerder van RTL bevestigt aan Televizier dat de klok inderdaad niet klopt en dat de gemeente Amsterdam daar inmiddels over is geïnformeerd.
Dit zijn de eerste beelden van Los Het Op! en deze BN'ers zien we in aflevering 1
15:42Housewife of Amsterdam-Maria Tailor na twee nachten ontslagen uit het ziekenhuis
14:13Erik van Looy reageert op onverwachte hit: 'Misschien zien ze het verschil niet'
13:08Esther uit B&B Vol Liefde kreeg heftig nieuws na opnames: 'Ik heb geen idee hoe de toekomst eruitziet'
12:01Opnames nieuw seizoen Tonnano afgerond, gaat kijkers volgens Achmed Akkabi 'omverblazen'