TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal worden weer 220 afleveringen gemaakt, net zoals gewoonlijk. Ook het budget van GTST blijft hetzelfde als andere jaren. En dat ondanks de tegenvallende reclame-inkomsten door corona. Dat Goede tijden slechte tijden op vrijdag verdwijnt, is wel gunstig voor de zender. Een amusementsprogramma als The voice kan dan al om 8 uur beginnen en dat levert meer reclame-inkomsten op.
Zenderbaas Peter van der Vorst vertelt in de Volkskrant dat hij er geen moment aan gedacht heeft om GTST te vervangen voor een quiz, die veel goedkoper is dan de soap: "Nee. Goede tijden is al dertig jaar een instituut. Er is me veel aan gelegen dat overeind te houden. En dat lukt gewoon op dit moment. Zelfs mijn 12-jarige zoon is sinds kort fan. We gaan door. Ik ga er zelfs van uit dat we over tien jaar het 40-jarig bestaan vieren."
De worstelende soap sloeg, onder leiding van Van der Vorst, het afgelopen jaar een nieuwe weg in met minder jonge acteurs en minder luxe, precies zoals de kijker wilde. En dat betaalde zich uit. In september 2019 trok de serie minder dan 750 duizend kijkers. De afgelopen weken waren het er 950 duizend. De toekomst ziet er weer een stuk zonniger uit voor GTST.
Partnerbijdrage
Na het succes van vorig jaar: Alle kerstcommercials weer in één blok
11:25Dit is de startdatum van het nieuwe NET5-programma Wedding in a Week?
11:05Openhartige Frans Bauer: 'Mijn moeder Wies zit verder in haar dementie'
09:29Welk programma vervangt De Hanslers: van de Piste naar de Playa op SBS6?
09:04Maak je klaar voor de gloednieuwe crimekomedie Blue Murder Motel bij BBC NL