TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In totaal worden weer 220 afleveringen gemaakt, net zoals gewoonlijk. Ook het budget van GTST blijft hetzelfde als andere jaren. En dat ondanks de tegenvallende reclame-inkomsten door corona. Dat Goede tijden slechte tijden op vrijdag verdwijnt, is wel gunstig voor de zender. Een amusementsprogramma als The voice kan dan al om 8 uur beginnen en dat levert meer reclame-inkomsten op.
Zenderbaas Peter van der Vorst vertelt in de Volkskrant dat hij er geen moment aan gedacht heeft om GTST te vervangen voor een quiz, die veel goedkoper is dan de soap: "Nee. Goede tijden is al dertig jaar een instituut. Er is me veel aan gelegen dat overeind te houden. En dat lukt gewoon op dit moment. Zelfs mijn 12-jarige zoon is sinds kort fan. We gaan door. Ik ga er zelfs van uit dat we over tien jaar het 40-jarig bestaan vieren."
De worstelende soap sloeg, onder leiding van Van der Vorst, het afgelopen jaar een nieuwe weg in met minder jonge acteurs en minder luxe, precies zoals de kijker wilde. En dat betaalde zich uit. In september 2019 trok de serie minder dan 750 duizend kijkers. De afgelopen weken waren het er 950 duizend. De toekomst ziet er weer een stuk zonniger uit voor GTST.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2