TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zenderbaas Peter van der Vorst heeft er namelijk alles aan gedaan om Matthijs bij het duo Eva Jinek en Beau van Erven Dorens te voegen om zo een supertrio op de late avond te hebben. “Het klopt, we hebben een aantal keer samen met Peter van der Vorst met elkaar gesproken”, zegt Matthijs (60) in gesprek met het AD. “Als er een foto bestaat waar Beau en Eva en ik op staan, heeft ontkennen geen zin meer.”
Matthijs voelde zich gevleid door de interesse en had er oprecht oren naar. Toch koos hij uiteindelijk voor een langer verblijf bij de NPO. “Ik kon me geen beter gezelschap voorstellen. Eva en Beau zijn bij de allerbesten, en niet onbelangrijk de allerleuksten. En Peter is een inspirerende chef. Maar het was uiteindelijk met het mes op de keel: dagelijks of wekelijks? Een eigen programma of onderdeel van dit superteam? Ik koos voor Matthijs gaat door.”
Van der Vorst schakelde na het besluit van Van Nieuwkerk razendsnel door. Hij kwam tot overeenstemming met Humberto Tan, die zodoende na zijn vertrek bij RTL Late Night in juni 2018 terugkeert op de late avond.
De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin