TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zenderbaas Peter van der Vorst heeft er namelijk alles aan gedaan om Matthijs bij het duo Eva Jinek en Beau van Erven Dorens te voegen om zo een supertrio op de late avond te hebben. “Het klopt, we hebben een aantal keer samen met Peter van der Vorst met elkaar gesproken”, zegt Matthijs (60) in gesprek met het AD. “Als er een foto bestaat waar Beau en Eva en ik op staan, heeft ontkennen geen zin meer.”
Matthijs voelde zich gevleid door de interesse en had er oprecht oren naar. Toch koos hij uiteindelijk voor een langer verblijf bij de NPO. “Ik kon me geen beter gezelschap voorstellen. Eva en Beau zijn bij de allerbesten, en niet onbelangrijk de allerleuksten. En Peter is een inspirerende chef. Maar het was uiteindelijk met het mes op de keel: dagelijks of wekelijks? Een eigen programma of onderdeel van dit superteam? Ik koos voor Matthijs gaat door.”
Van der Vorst schakelde na het besluit van Van Nieuwkerk razendsnel door. Hij kwam tot overeenstemming met Humberto Tan, die zodoende na zijn vertrek bij RTL Late Night in juni 2018 terugkeert op de late avond.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder