TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zenderbaas Peter van der Vorst heeft er namelijk alles aan gedaan om Matthijs bij het duo Eva Jinek en Beau van Erven Dorens te voegen om zo een supertrio op de late avond te hebben. “Het klopt, we hebben een aantal keer samen met Peter van der Vorst met elkaar gesproken”, zegt Matthijs (60) in gesprek met het AD. “Als er een foto bestaat waar Beau en Eva en ik op staan, heeft ontkennen geen zin meer.”
Matthijs voelde zich gevleid door de interesse en had er oprecht oren naar. Toch koos hij uiteindelijk voor een langer verblijf bij de NPO. “Ik kon me geen beter gezelschap voorstellen. Eva en Beau zijn bij de allerbesten, en niet onbelangrijk de allerleuksten. En Peter is een inspirerende chef. Maar het was uiteindelijk met het mes op de keel: dagelijks of wekelijks? Een eigen programma of onderdeel van dit superteam? Ik koos voor Matthijs gaat door.”
Van der Vorst schakelde na het besluit van Van Nieuwkerk razendsnel door. Hij kwam tot overeenstemming met Humberto Tan, die zodoende na zijn vertrek bij RTL Late Night in juni 2018 terugkeert op de late avond.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene