TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 heeft een deel van de kandidaten die meedoen aan De Verraders bekendgemaakt. Onder hen Loiza Lamers en Samantha Steenwijk.
Naast het tweetal doen ook Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters mee aan het ‘moordspel’ van RTL. In De Verraders strijden in totaal achttien BN’ers in een kasteel in Limburg om een grote stapel zilver.
Volgens de kenners is De Verraders enigszins te vergelijken met De weerwolven van Wakkerdam en Wie is de Mol? Anders dan bij het populaire AVROTROS-programma is het bij De Verraders wel direct duidelijk wie de schurken zijn.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'