TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 heeft een deel van de kandidaten die meedoen aan De Verraders bekendgemaakt. Onder hen Loiza Lamers en Samantha Steenwijk.
Naast het tweetal doen ook Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters mee aan het ‘moordspel’ van RTL. In De Verraders strijden in totaal achttien BN’ers in een kasteel in Limburg om een grote stapel zilver.
Volgens de kenners is De Verraders enigszins te vergelijken met De weerwolven van Wakkerdam en Wie is de Mol? Anders dan bij het populaire AVROTROS-programma is het bij De Verraders wel direct duidelijk wie de schurken zijn.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
Partnerbijdrage
Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel ‘nare berichten’ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Máxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen
08:15De TV van gisteren: Kijkers helemaal klaar met Kyle en Danique in MAFS: ‘Hou er mee op’