TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL4 heeft een deel van de kandidaten die meedoen aan De Verraders bekendgemaakt. Onder hen Loiza Lamers en Samantha Steenwijk.
Naast het tweetal doen ook Jörgen Raymann, Holly Mae Brood, Sinan Can en Loek Peters mee aan het ‘moordspel’ van RTL. In De Verraders strijden in totaal achttien BN’ers in een kasteel in Limburg om een grote stapel zilver.
Volgens de kenners is De Verraders enigszins te vergelijken met De weerwolven van Wakkerdam en Wie is de Mol? Anders dan bij het populaire AVROTROS-programma is het bij De Verraders wel direct duidelijk wie de schurken zijn.
De Verraders, waarvan de presentatie in handen is van Tijl Beckand en de reeks acht weken beslaat, gaat op 13 maart om 21.30 uur van start op RTL4.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint