TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL en Carlo Boszhard zoeken kandidaten voor het nieuwe seizoen van Married At First Sight. Voor de nieuwe reeks heeft RTL zelfs een heel nieuw team van specialisten samengesteld.
In een oproep op Instagram vraagt Carlo Boszhard aan mensen om zich aan te melden ondanks dat Cupido in de voorbije seizoenen niet altijd raak schoot. Dat is nogal een understatement, want van het vorige seizoen hield geen enkel huwelijk stand.
Trouwlustige liefhebbers kunnen zich hier aanmelden. Echt problemen om het programma vol te krijgen verwachten wij overigens niet, want voor het vorige seizoen kon RTL kiezen uit ongeveer 1500 aanmeldingen. Opvallend is ook dat Carlo vorige week op zijn Insta deelde dat de opnames al begonnen waren. Hoe doe je dat als er nog geen kandidaten zijn gevonden?
RTL heeft nog geen uitzenddatum bekendgemaakt voor het nieuwe seizoen van Married At First Sight. Wij kunnen ons voorstellen dat het programma in het najaar weer twee avonden van de week vult. Het laatste seizoen trok op die manier steevast meer dan een miljoen kijkers.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur