TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De New York Post bericht dat Parker en haar SatC collega's Kristin Davis en Cynthia Nixon open staan voor een comeback.
Parker had na de laatste Sex and the city film geen behoefte meer om in de huid van columniste Carrie Bradshaw te kruipen, maar in het huidige #metoo tijdperk heeft haar openhartige personage voldoende te vertellen.
Volgens de New York Post gaat het niet om een volledige doorstart van de serie, Parker zou interesse hebben om een aantal nieuwe afleveringen te maken die meer als een bezoekje aan oude bekenden zou voelen.
Wie we absoluut niet terugzien tijdens dat bezoekje is Kim Cattrall, die de seksbeluste Samantha speelde. Cattrall leeft al jaren in onmin met haar voormalige co-sterren omdat ze volgens Kim nul persoonlijke interesse in haar tonden buite de opnames om.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv