TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De New York Post bericht dat Parker en haar SatC collega's Kristin Davis en Cynthia Nixon open staan voor een comeback.
Parker had na de laatste Sex and the city film geen behoefte meer om in de huid van columniste Carrie Bradshaw te kruipen, maar in het huidige #metoo tijdperk heeft haar openhartige personage voldoende te vertellen.
Volgens de New York Post gaat het niet om een volledige doorstart van de serie, Parker zou interesse hebben om een aantal nieuwe afleveringen te maken die meer als een bezoekje aan oude bekenden zou voelen.
Wie we absoluut niet terugzien tijdens dat bezoekje is Kim Cattrall, die de seksbeluste Samantha speelde. Cattrall leeft al jaren in onmin met haar voormalige co-sterren omdat ze volgens Kim nul persoonlijke interesse in haar tonden buite de opnames om.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson