TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De New York Post bericht dat Parker en haar SatC collega's Kristin Davis en Cynthia Nixon open staan voor een comeback.
Parker had na de laatste Sex and the city film geen behoefte meer om in de huid van columniste Carrie Bradshaw te kruipen, maar in het huidige #metoo tijdperk heeft haar openhartige personage voldoende te vertellen.
Volgens de New York Post gaat het niet om een volledige doorstart van de serie, Parker zou interesse hebben om een aantal nieuwe afleveringen te maken die meer als een bezoekje aan oude bekenden zou voelen.
Wie we absoluut niet terugzien tijdens dat bezoekje is Kim Cattrall, die de seksbeluste Samantha speelde. Cattrall leeft al jaren in onmin met haar voormalige co-sterren omdat ze volgens Kim nul persoonlijke interesse in haar tonden buite de opnames om.
Jean-Paul uit B&B Vol Liefde werkt aan realityserie, samen met deze oud-kandidate
10:45Urk!-tweeling Gerda en Mathilde geeft update na ziekenhuisopname in Spanje
09:57André en Janny keren op deze datum terug op tv met hun nieuwe programma Beestenboel
09:31De TV van gisteren: pijnlijke plottwist bij Paul in B&B Vol Liefde verbijstert kijkers
06:47Vanavond op TV: Nederland op film, Secret duets, Ted