TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De New York Post bericht dat Parker en haar SatC collega's Kristin Davis en Cynthia Nixon open staan voor een comeback.
Parker had na de laatste Sex and the city film geen behoefte meer om in de huid van columniste Carrie Bradshaw te kruipen, maar in het huidige #metoo tijdperk heeft haar openhartige personage voldoende te vertellen.
Volgens de New York Post gaat het niet om een volledige doorstart van de serie, Parker zou interesse hebben om een aantal nieuwe afleveringen te maken die meer als een bezoekje aan oude bekenden zou voelen.
Wie we absoluut niet terugzien tijdens dat bezoekje is Kim Cattrall, die de seksbeluste Samantha speelde. Cattrall leeft al jaren in onmin met haar voormalige co-sterren omdat ze volgens Kim nul persoonlijke interesse in haar tonden buite de opnames om.
Vanavond op TV: Poorten van Europa, Law & order: Special victims unit, Casanova's
19:34RTL grijpt in na 'haat' van B&B Vol Liefde-kijkers op Fred
15:57Goed nieuws voor fans van Jan Smit: jubileumconcert komt op tv
15:55De streamingtip van de week: Tropenjaren op Netflix
14:33Dertien experts testen hun mensenkennis in Wolven: bekijk de trailer