TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De New York Post bericht dat Parker en haar SatC collega's Kristin Davis en Cynthia Nixon open staan voor een comeback.
Parker had na de laatste Sex and the city film geen behoefte meer om in de huid van columniste Carrie Bradshaw te kruipen, maar in het huidige #metoo tijdperk heeft haar openhartige personage voldoende te vertellen.
Volgens de New York Post gaat het niet om een volledige doorstart van de serie, Parker zou interesse hebben om een aantal nieuwe afleveringen te maken die meer als een bezoekje aan oude bekenden zou voelen.
Wie we absoluut niet terugzien tijdens dat bezoekje is Kim Cattrall, die de seksbeluste Samantha speelde. Cattrall leeft al jaren in onmin met haar voormalige co-sterren omdat ze volgens Kim nul persoonlijke interesse in haar tonden buite de opnames om.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland