TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Albert onthulde de knokpartij dinsdag in Shownieuws. “Er is echt geknokt. Echt met slaan. Bloed valt mee, maar er is wel echt geknokt en ze moesten uit elkaar gehaald worden.”
Volgens Albert was de aanleiding van het gevecht dat een kandidaat die volgens Waylon bij collega Jan Smit terecht moest komen door Ali werd ‘afgepakt’. Die kritiek viel daarna helemaal verkeerd. “Het is pauze, ze gaan naar het toilet. Waylon is al in het toilet en Ali B komt aanlopen en Ali B flipt helemaal en zegt: ‘Wat ben je aan het doen?! Dit is hoe ik werk! Dat is The Voice. Dat begrijp je niet.’”
Albert heeft het voorval van meerdere kanten bevestigd gekregen. Toch is er verder niemand die erover praat. “Mensen die erbij geweest zijn, gaan natuurlijk nooit zeggen dat ze mij hierover gesproken hebben, want het is een programma waarvan je blij bent dat je er werkt en je niet verklapt wat er achter de schermen gebeurt.”
Het is niet de eerste keer dat het knettert achter de schermen bij The Voice of Holland. Vorig seizoen vlogen Anouk en Lil’ Kleine elkaar nog in de haren nadat de rapper de zangeres had uitgescholden.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij