TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA laat in een persverklaring weten officieel na twee seizoenen afscheid te nemen van Renze Klamer en Fidan Ekiz als de gezichten van De vooravond. Het programma voldoet niet aan de verwachtingen en moet op de schop.
Een woordvoerder van BNNVARA is vol lof voor de bijdrage die Klamer en Ekiz hebben geleverd aan de nieuwbakken opvolger van DWDD. Toch moet de omroep concluderen dat het stel er niet in is geslaagd de talkshow urgent genoeg te maken. En dat is tegen het zere been van Renze, die op Twitter reageerde.
https://t.co/jlnZA6SV80 pic.twitter.com/yM8xzbocRh — Renze Klamer (@renzeklamer) June 10, 2021
Vanaf september gaat De vooravond in nieuwe stijl verder. Nieuwe presentatoren Sophie Hilbrand en Khalid Kasem gaan ieder afzonderlijk van elkaar het programma maken. Naast solopresentatie komen er ook andere invalshoeken en een andere invulling van het uurtje live televisie.
Khalid Kasem, bekend als advocaat, heeft naast een deelname aan De Slimste Mens niet veel tv-ervaring. Wel was hij vorig jaar al in de race om de talkshow te presenteren. Hij had een succesvolle screentest gedaan. Daarna ging het alsnog mis toen Kasem ervan werd verdacht gevoelige informatie naar topcrimineel Ridouan Taghi te hebben gelekt.
De vooravond nieuwe stijl is vanaf maandag 30 augustus te zien bij BNNVARA om 19.00 uur op NPO 1.
Welk programma vervangt realityserie De Bogaartjes op SBS6?
11:05Het langverwachte tweede seizoen van Máxima is nu te streamen op Videoland
10:00Chris Zegers vertelt meer over Een Schat aan Shaffy: 'Machtig om dit te mogen maken'
09:07Winston reageert: Dit is waarom het huisnummer in Miljoenenjacht was afgeplakt (video)
08:55Dit is de startdatum van seizoen 11 van Over Mijn Lijk