TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Serenade van Stef gaat de Veenendaler (59) met diverse mensen in gesprek die hem hun levensverhaal vertellen. Mensen met een verleden van geweld, van verslaving of van gewoon ‘domme pech’ komen voorbij. De gesprekken verwerkt Stef in een nummer die hij daarna opvoert.
In de eerste aflevering van Serenade van Stef, dat uit zeven afleveringen bestaat, trekt de singer-songwriter op met Eric, die een verleden vol geweld, overvallen, verlies en verslaving achter de rug heeft. “Het was de haat die mij al op jonge leeftijd op het verkeerde pad bracht. Liefde heeft me er jaren later weer uit gehaald”, aldus Eric, die inmiddels als jongerenwerker werkt.
Serenade van Stef is vanaf vrijdag 30 oktober om 16.45 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Stef is daarnaast ook te zien in Beste zangers. Donderdag staat de vertolker van Papa centraal.
Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Next
23:19Sascha Visser reageert in Pauw & De Wit op alle kritiek over docu Ferry Doedens: 'We gaan geen grenzen over'
20:33Nieuwe hond Janny van der Heijden maakt tv-debuut: 'Meant to be'
14:32AVROTROS heeft slecht nieuws voor Flikken Maastricht-fans
14:07Dit is waarom De Slimste Mens op woensdag 18 maart 2026 niet te zien is