TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Serenade van Stef gaat de Veenendaler (59) met diverse mensen in gesprek die hem hun levensverhaal vertellen. Mensen met een verleden van geweld, van verslaving of van gewoon ‘domme pech’ komen voorbij. De gesprekken verwerkt Stef in een nummer die hij daarna opvoert.
In de eerste aflevering van Serenade van Stef, dat uit zeven afleveringen bestaat, trekt de singer-songwriter op met Eric, die een verleden vol geweld, overvallen, verlies en verslaving achter de rug heeft. “Het was de haat die mij al op jonge leeftijd op het verkeerde pad bracht. Liefde heeft me er jaren later weer uit gehaald”, aldus Eric, die inmiddels als jongerenwerker werkt.
Serenade van Stef is vanaf vrijdag 30 oktober om 16.45 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Stef is daarnaast ook te zien in Beste zangers. Donderdag staat de vertolker van Papa centraal.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Denise uit de Hanslers is 'Supergelukkig' maar niet iedereen lijkt haar te geloven
11:10Juliette van Ardenne terug bij GTST, maar niet als Rosie
11:00Dit programma vervangt Oh Oh Den Haag op SBS6
08:36Undercover in Nederland verhuist naar de maandagavond en is vanaf deze datum weer te zien
08:17Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw