TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In Serenade van Stef gaat de Veenendaler (59) met diverse mensen in gesprek die hem hun levensverhaal vertellen. Mensen met een verleden van geweld, van verslaving of van gewoon ‘domme pech’ komen voorbij. De gesprekken verwerkt Stef in een nummer die hij daarna opvoert.
In de eerste aflevering van Serenade van Stef, dat uit zeven afleveringen bestaat, trekt de singer-songwriter op met Eric, die een verleden vol geweld, overvallen, verlies en verslaving achter de rug heeft. “Het was de haat die mij al op jonge leeftijd op het verkeerde pad bracht. Liefde heeft me er jaren later weer uit gehaald”, aldus Eric, die inmiddels als jongerenwerker werkt.
Serenade van Stef is vanaf vrijdag 30 oktober om 16.45 uur te zien bij KRO-NCRV op NPO1. Stef is daarnaast ook te zien in Beste zangers. Donderdag staat de vertolker van Papa centraal.
Schema finale Eurovisie Songfestival 2026
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival
22:50Jack van Gelder doorbreekt stilte na exit De Oranjezondag, Johan Derksen verdedigt Hélène Hendriks
16:50Chantal Janzen presenteert nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken