TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik was het niet zo eens met de nieuwe plannen. Ik vond het zoals het was gewoon erg leuk. We maakten mooie dingen en het is nu toch een ander programma geworden”, zei Verhoef woensdagochtend op NPO Radio 2.
In de ochtendshow Jan-Willem start op ging Thomas dieper in op zijn besluit. “Ze hadden er een klein beetje van af moeten blijven, maar dat is niet gelukt. Ik vind het niet erg om te fröbelen, maar niet elke keer. Dat is het gewoon nu wel. Het zijn kleinere klusjes. Het vak is heel veelzijdig, je kunt zo veel vertellen en dat wil ik ook graag. Maar dat zat daar niet in. Ik dacht: dat gaan we niet doen.”
Nu zijn televisiewerk is gestopt, werkt Thomas weer gewoon voor zichzelf als timmerman. “Ik werkte ervoor ook gewoon voor mezelf als timmerman, dus dat doe ik nu gewoon fulltime.”
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij