TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Ik was het niet zo eens met de nieuwe plannen. Ik vond het zoals het was gewoon erg leuk. We maakten mooie dingen en het is nu toch een ander programma geworden”, zei Verhoef woensdagochtend op NPO Radio 2.
In de ochtendshow Jan-Willem start op ging Thomas dieper in op zijn besluit. “Ze hadden er een klein beetje van af moeten blijven, maar dat is niet gelukt. Ik vind het niet erg om te fröbelen, maar niet elke keer. Dat is het gewoon nu wel. Het zijn kleinere klusjes. Het vak is heel veelzijdig, je kunt zo veel vertellen en dat wil ik ook graag. Maar dat zat daar niet in. Ik dacht: dat gaan we niet doen.”
Nu zijn televisiewerk is gestopt, werkt Thomas weer gewoon voor zichzelf als timmerman. “Ik werkte ervoor ook gewoon voor mezelf als timmerman, dus dat doe ik nu gewoon fulltime.”
Johnny de Mol kan niet naar B&B Vol Liefde kijken: 'Krijg er kromme tenen van'
13:07Opvallende gasten bij De Oranjezomer woensdagavond
12:49Gênant: Edwin uit B&B Vol Liefde wil kus bij de koffie van Iris
12:11Is Jan Slagter de nieuwe Johan Derksen?
10:15De deelnemers van het tweede seizoen Bestemming X zijn bekend