TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arrogant, snoeverig, flauw en ronduit irritant, de kritieken op Tijl Beckand in De slimste mens liegen er niet om. Dat Tijl overduidelijk aanwezig is valt niet te ontkennen, maar volgens zanger Rob Kemps is het gedrag van Tijl vooral spel.
Op Instagram laat Rob weten een lans te willen breken voor zijn 'collega en vriend' Tijl. Beckand deelde flink wat sneren uit naar de Snollebollekes-zanger die hij ondermeer betichtte van onsportief gedrag. Rob: "Voor mij was de ironie van zijn commentaar direct duidelijk en we hebben er samen goed om gelachen. Tijl speelt het spel op zijn eigen manier en dat geeft in ieder geval energie aan het programma."
Achter de schermen blijkt Tijl volgens Rob prima te pruimen: "Wat goed is om te weten is dat we backstage hele fijne gesprekken hebben gehad over Brel en Bach, samen voetballen hebben gekeken en tevens de wijnvoorraad uit de kleedkamer van Philip Freriks burgemeester gemaakt hebben."
Leontien van Moorsel blikt vooruit op The Bicycle Race: 'Ik ben duizend doden gestorven'
10:00Tim Hofman nog niet klaar met Over Mijn Lijk: 'Het is onderdeel van mijn bestaan geworden'
09:43De TV van gisteren: Wie is de Mol? scoort met unieke opdracht
11:59Kijkcijfers: Heel Holland bakt elke dag valt nog altijd niet in de smaak
11:35Smart-bestuurder die werd aangereden door Máxima herkent zich niet in Videoland-serie