TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
BNNVARA heeft het programma Tik M Aan tot nader order opgeschort. Bij drie van de deelnemende teams van het zaterdagavondprogramma is namelijk corona vastgesteld.
Doordat corona de groep in zijn greep hield, ging afgelopen zaterdag ook al de tweede aflevering van het programma niet door. Tik M Aan werd daarop vervangen door Ik Vertrek: Even weg van AVROTROS.
In Tik M Aan gaan zeven koppels met elkaar de strijd aan om met heel omslachtige ‘machines’ heel simpele taken of handelingen uit te voeren. De presentatie is in handen van Emma Wortelboer en Frank Evenblij. Het is nog onduidelijk wanneer Tik M Aan terugkeert op de buis.
Het is voor BNNVARA de tweede tegenvaller bij een nieuw programma. Matthijs gaat door werd vanwege corona bij presentator Matthijs van Nieuwkerk ook al onderbroken.
Zien: MAFS '26-deelnemer deed mee aan Lang Leve de Liefde
13:06Ex on the Beach: Double Dutch is vanaf deze datum exclusief te zien bij Videoland
11:16Kijkers hopen vurig op deze partnerruil in MAFS: 'Veel betere match'
11:12Ontpopt Luigi uit Married at First Sight zich tot influencer?
10:37Op deze datum keert Met het Mes op Tafel terug op tv