TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard meldde dat zondagavond, waarna BNNVARA het maandag bevestigde. "BNNVARA bekijkt op dit moment de mogelijkheden voor de invulling van Op1. En daarbij is ook gekeken naar eventuele inzet van Tim. Maar in verband met al zijn andere programma's is dat hoe dan ook niet haalbaar voor hem", zo laat een zegsman van de omroep weten aan NU.nl.
Hofman was al als presentator van Op1 te zien, maar enkel als invaller. Hij heeft de vaste aanbieding dus afgeslagen omdat hij te druk is met andere programma's. BNNVARA had Hofman op het oog als vervanger van Willemijn Veenhoven, die aan de slag gaat bij het radioprogramma Spijkers met koppen. Dat is voor haar niet te combineren met haar werk voor Op1.
Veenhoven is dit jaar nog te zien als presentator op de maandag samen met Erik Dijkstra en stopt er vanaf 1 januari mee.
Partnerbijdrage
BBC NL serveert deze kerst een extra spannende special van The Madame Blanc Mysteries. Wat begint als een exclusief kerstavondevenement, verandert razendsnel in een race tegen de klok. Jean staat voor een levensgevaarlijke uitdaging.
Komende week in GTST: Vlammend venijnvuurwerk en de notoire nieuwjaarskater
22:55De Bondgenoten krijgt een kerstspecial en dit is wanneer die te zien is
15:20Rik van de Westelaken vindt twee keer Wie Is de Mol? per jaar te veel
14:08Heftig: Fadi gaat Peter te lijf in De Bondgenoten
13:05Terugkijken: Martijn Krabbé vertelt openhartig over zijn bewogen jaar (RTL Tonight)