TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard meldde dat zondagavond, waarna BNNVARA het maandag bevestigde. "BNNVARA bekijkt op dit moment de mogelijkheden voor de invulling van Op1. En daarbij is ook gekeken naar eventuele inzet van Tim. Maar in verband met al zijn andere programma's is dat hoe dan ook niet haalbaar voor hem", zo laat een zegsman van de omroep weten aan NU.nl.
Hofman was al als presentator van Op1 te zien, maar enkel als invaller. Hij heeft de vaste aanbieding dus afgeslagen omdat hij te druk is met andere programma's. BNNVARA had Hofman op het oog als vervanger van Willemijn Veenhoven, die aan de slag gaat bij het radioprogramma Spijkers met koppen. Dat is voor haar niet te combineren met haar werk voor Op1.
Veenhoven is dit jaar nog te zien als presentator op de maandag samen met Erik Dijkstra en stopt er vanaf 1 januari mee.
I’ve Got the Music in Me keert terug en verhuist naar de zondagavond
12:41Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
11:35Komt er nog een nieuw seizoen van De Augurkenkoning op RTL4?
10:39B&B Vol Liefde: Hoe is het nu met? op deze dag te zien
10:07Dit is de startdatum van B&B Vol Liefde 2026
Dune zou een ‘onverfilmbaar boek’ zijn. Toch slaagt Denis Villeneuve er behoorlijk goed in.
