TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard meldde dat zondagavond, waarna BNNVARA het maandag bevestigde. "BNNVARA bekijkt op dit moment de mogelijkheden voor de invulling van Op1. En daarbij is ook gekeken naar eventuele inzet van Tim. Maar in verband met al zijn andere programma's is dat hoe dan ook niet haalbaar voor hem", zo laat een zegsman van de omroep weten aan NU.nl.
Hofman was al als presentator van Op1 te zien, maar enkel als invaller. Hij heeft de vaste aanbieding dus afgeslagen omdat hij te druk is met andere programma's. BNNVARA had Hofman op het oog als vervanger van Willemijn Veenhoven, die aan de slag gaat bij het radioprogramma Spijkers met koppen. Dat is voor haar niet te combineren met haar werk voor Op1.
Veenhoven is dit jaar nog te zien als presentator op de maandag samen met Erik Dijkstra en stopt er vanaf 1 januari mee.
De Hygiënepolitie bezoekt restaurant Mr. Jacks in Utrecht: 'Waarom schreeuw je tegen me?'
11:53So You Think You Can Dance terug op de buis: dit is de startdatum
11:47Heftige bevallig voor Barbara Sloesen: ‘Tussen hoop en vrees op de intensive care geleefd’
11:15De Oranjezondag is terug op SBS6 vanaf deze datum
10:40Wanneer is De Verraders weer terug op tv?