TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
RTL Boulevard meldde dat zondagavond, waarna BNNVARA het maandag bevestigde. "BNNVARA bekijkt op dit moment de mogelijkheden voor de invulling van Op1. En daarbij is ook gekeken naar eventuele inzet van Tim. Maar in verband met al zijn andere programma's is dat hoe dan ook niet haalbaar voor hem", zo laat een zegsman van de omroep weten aan NU.nl.
Hofman was al als presentator van Op1 te zien, maar enkel als invaller. Hij heeft de vaste aanbieding dus afgeslagen omdat hij te druk is met andere programma's. BNNVARA had Hofman op het oog als vervanger van Willemijn Veenhoven, die aan de slag gaat bij het radioprogramma Spijkers met koppen. Dat is voor haar niet te combineren met haar werk voor Op1.
Veenhoven is dit jaar nog te zien als presentator op de maandag samen met Erik Dijkstra en stopt er vanaf 1 januari mee.
Video: Mercedes doet oproep aan Salar: 'Kom naar huis'
11:37Nieuwe seizoen De Verhulstjes belooft wat: Gert Verhulst compleet gesloopt na stapavond met Jan Smit
10:16Musical Awards Gala komt eraan: wanneer en waar kijk je?
10:00De Nationale Popquiz 2026 voor het eerst te zien op NPO 3: dit mag je volgens Jan-Willem Roodbeen verwachten
09:41Video: Vincent Croiset en Tina de Bruin geven elkaar het jawoord