TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede reeks van Hendrik Groen is gebaseerd op het boek Zolang er leven is: Het nieuwe geheime dagboek van Hendrik Groen. Kees Hulst en André van Duin schitteren opnieuw als goede vrienden Hendrik Groen en Evert. Nieuw in dit tweede seizoen is Carry Tefsen (81), zij speelt Leonie. Olga Zuiderhoek zien we helaas niet meer terug, haar personage Eefje overleed in de eerste serie.
Het eerste seizoen van Het geheime dagboek van Hendrik Groen was een mega-kijkcijferhit voor Omroep MAX. Gemiddeld keken 2,4 miljoen mensen naar de serie over de opstandige ouderen in een verzorgingstehuis in Amsterdam-Noord. De serie kreeg ook nog een Gouden Kalf voor Beste Televisiedrama. Hoofdrolspeler Kees Hulst mocht het Kalf voor Beste acteur televisiedrama mee naar huis nemen.
Het geheime dagboek van Hendrik Groen is vanaf maandag 14 oktober te zien om 22.15 uur op NPO 1
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
21:40Mysterieuze aankondiging: Everon Jackson Hooi komt met groot nieuws na zomercliffhanger
20:41GTST-analyse seizoen 36: Het jubeljaar dat langzaam kopje onder ging
16:19'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside