TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De tweede reeks van Hendrik Groen is gebaseerd op het boek Zolang er leven is: Het nieuwe geheime dagboek van Hendrik Groen. Kees Hulst en André van Duin schitteren opnieuw als goede vrienden Hendrik Groen en Evert. Nieuw in dit tweede seizoen is Carry Tefsen (81), zij speelt Leonie. Olga Zuiderhoek zien we helaas niet meer terug, haar personage Eefje overleed in de eerste serie.
Het eerste seizoen van Het geheime dagboek van Hendrik Groen was een mega-kijkcijferhit voor Omroep MAX. Gemiddeld keken 2,4 miljoen mensen naar de serie over de opstandige ouderen in een verzorgingstehuis in Amsterdam-Noord. De serie kreeg ook nog een Gouden Kalf voor Beste Televisiedrama. Hoofdrolspeler Kees Hulst mocht het Kalf voor Beste acteur televisiedrama mee naar huis nemen.
Het geheime dagboek van Hendrik Groen is vanaf maandag 14 oktober te zien om 22.15 uur op NPO 1
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'
12:55Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis