TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Fans van de realityserie Urk! wisten al dat het eraan zat te komen, maar voor Gerda Keuter en haar Klaas Romkes was de grote dag dit weekeinde daar. Het Urker stel is in het huwelijksbootje getreden.
Na een relatie van elf maanden zijn Gerda en Klaas afgelopen weekeinde getrouwd. Ze kennen elkaar overigens al tien jaar, maar nog geen jaar geleden sloeg de vonk pas echt over. “Klaas is de man van mijn leven”, zei Gerda al tijdens de uitzendingen van Urk!
In de hitserie was te zien hoe Klaas zijn Gerda ten huwelijk vroeg door een tatoeage te nemen. Het woord ‘trouwen’ stond boven twee vakjes, te weten ‘ja’ en ‘nee’. Uiteindelijk koos Gerda ervoor om het vakje ‘ja’ met een watervaste stift in te kleuren.
Tweelingzus Mathilde was niet lang geleden ook op zoek naar de liefde. Ze was te zien in Lang leve de liefde, maar in de guilty pleasure van SBS6 vond ze in Dylan uit Utrecht niet de man die ze zocht. Haar tweelingzus Gerda had haar opgegeven voor het programma.
Groot verdriet voor de Verhulstjes
09:34Talkshow Eva gaat er even tussenuit en dit programma komt in de plaats
08:09De TV van gisteren: Kijkers springen in de bres voor Aran Bade in Het Perfecte Plaatje
06:47Vanavond op TV: Sint & De Leeuw, The masked singer, Flodder 3
06:00Advent dag 5 | Win het B&B Vol Liefde Zomerspel