TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 36-jarige Zeno gaat voor zijn programma Out of the Box in gesprek met ontwerpers van sneakers en verzamelaars van de schoenen. Zo gaat hij op bezoek bij Jaimie van Heije die een heuse verzameling sneakers heeft. Daarbij spreekt hij influencers Sanne en Careaux, die zelf sneakers hebben ontworpen.
Valerio was een ‘rising star’ bij BNNVARA en twee jaar geleden had hij de hoop dat hij een groot amusementsprogramma zou gaan presenteren. Daarvan kwam hij van een koude kermis thuis, want hij verdween volledig van het toneel. Bij BNNVARA maakte Valerio onder andere Over mijn lijk en Proefkonijnen.
Out of the Box is vanaf 5 september te zien op streamingdienst Videoland.
Thuisfront laat van zich horen na slippertje Casper en Fianca in De Bondgenoten: 'Hij zal nooit een keer nadenken over z’n gezin'
16:16Barbara kreeg een burn-out na Winter Vol Liefde: 'Heeft uiteindelijk zijn tol geëist'
15:43Jan Versteegh deelt bizarre anekdote over opnames The Bicycle Race: 'Wat?!'
14:00RTL geeft tekst en uitleg over 'menselijke fout' op kaart van Rob aan Sandra in Married at First Sight
11:24Jörgen Raymann maakt comeback met eigen tv-programma en dit is wanneer het begint