TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We kunnen weer genieten van Eva en Wolfs, want kijkcijferhit Flikken Maastricht is terug met het veertiende seizoen. Maar wat gebeurde er in seizoen 13 en wat kunnen we verwachten van de nieuwe afleveringen?
Een zwart-witfoto van een lachende Angela Schijf en Victor Reinier die op haar wang kust. Het onderschrift luidt: ‘Omdat het zo goed gaat tussen Wolfs en Eva doen we er nog ééntje.’ Zo kondigde Angela het veertiende seizoen van Flikken Maastricht aan.
Seizoen 13 was heftig om te spelen voor Angela. Haar personage Eva van Dongen probeerde een heroïneverslaving onder controle te krijgen, maar makkelijk ging dat niet. Ze belandde zelfs in een afkickkliniek, waardoor Wolfs er ineens alleen voor stond. Het onderlinge vertrouwen van het hechte duo stond nog nooit zo onder druk. En dan werd ook nog een van de favoriete personages van veel kijkers vermoord: hoofdinspecteur Frieda Mechels. Er bleek er een geheim genootschap achter te zitten: Virtus et Justitia, een club van machtige mensen binnen Justitie. De leden houden zich met allerlei illegale praktijken bezig, waarbij meerdere slachtoffers vallen.
Gelukkig overwon Eva haar verslaving en kon het vertrouwde tweetal samen achter hen aan. Maar dat lieten de hooggeplaatste leden niet zomaar gebeuren. Door het verspreiden van negatieve informatie zorgden ze dat Wolfs en Eva uit hun functie werden gezet. Al betekende dat niet dat ze hun jacht staakten. Maar toen werden ze in de val gelokt op een plaats delict met een lijk en hun sporen op het wapen. Precies toen viel de politie binnen. Hoe zouden ze hier ooit weer uit komen?
Het nieuwe seizoen bestaat uit dertien afleveringen, waaronder de honderdvijftigste. Uiteraard zijn er weer mooie stukjes Maastricht te zien. Zo is een van de afleveringen opgenomen in het Bonnefantenmuseum. Ook is de vertrouwde cast terug én komen er weer bekende Nederlanders langs. Na Piet Römer en André Rieu krijgen nu cabaretier Richard Groenendijk en presentatrice Marlijn Weerdenburg de kans een memorabele gastrol te spelen.
Flikken Maastricht - NPO 1 • 20.30 uur
De kwartfinales van het WK voetbal 2026 gaan deze week van start. Na de achtste finales blijven er nog maar acht landen over die mogen dromen van de wereldtitel. Hieronder vind je het volledige schema van de kwartfinales, inclusief de wedstrijden en speeltijden.
De strijd om een plek in de halve finales van het WK voetbal 2026 barst los. Vanavond openen Frankrijk en Marokko de kwartfinales met een veelbelovende ontmoeting.
Van babygeluk tot een huwelijk: zo gaat het nu met de B&B Vol Liefde-deelnemers
10:29André van Duin blijkt heel populair te zijn in het nieuwe digitale archief De Schatkamer
08:36De TV van gisteren: kijkers onder de indruk van heftige verhalen én Richard Groenendijk in Herinneringen voor het Leven
06:47Vanavond op TV: Goede tijden, slechte tijden, Daylight, Star Trek IV: The Voyage Home
22:26B&B Vol Liefde-stel Daní en Joy verwelkomen baby: 'Ons wondertje'
Een ontslagen reddingswerker grijpt in bij een groot ongeluk in een tunnel in Daylight.
