TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Net als in het eerste jaar bespreekt Margriet van der Linden het nieuws met gasten uit de actualiteit, politiek, sport, amusement en cultuur. De rubrieken M’s Boekenclub, het M-Panel en de rubriek Zeg ’t M keren terug.
Van de zomer zijn er natuurlijk veel ontknopingen in de sport tijdens het programma, die neemt Margriet allemaal mee in M. Met speciale aandacht voor het WK vrouwenvoetbal in Frankrijk dat op 7 juni van start gaat.
Of de immer vrolijke begeleidingsband Thijs Boontjes dans- en showorkest terugkeer, heeft KRO-NCRV nog niet bekendgemaakt. Presentatrice Margriet gaf vorig jaar eerlijk toe dat het allemaal wat scherper kon in M. Critici misten de urgentie in de onderwerpen. Vanaf 1 april kunnen we zien of dat in het nieuwe seizoen is gelukt.
Matthijs van Nieuwkerk stopt dus op 1 april met DWDD, we zien de presentator dit voorjaar nog wel terug als presentator van College Tour. In september keert De wereld draait door terug op televisie. Tussendoor heeft NPO 1 nog een zomerstop zonder talkshow.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?
12:23SBS6 komt met nieuwe spelshow The Golden Elevators
11:21Interview Thijs Römer en Mischa Blok wordt druk nabesproken: 'Tegenstrijdig'
10:52Shelly Sterk valt in de smaak bij VI-kijkers: 'Zo doe je dat bij de mannen'
10:11Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden