TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 44-jarige Veenhoven volgt Milouska Meulens op, die het NPO 2-programma de afgelopen vier jaar samen met Bentveld presenteerde. "Na veertien jaar met bijzonder veel plezier programma's op Radio 1 te hebben gepresenteerd vind ik het tijd voor een avontuur buiten de studio. Ik ben namelijk dol op buiten(spelen), op natuur, op groen. Dus toen Vroege Vogels mij vroeg om de nieuwe tv-presentator te worden dacht ik: 'dit móet ik doen!'"
Gert-Jan Hox, directeur content van BNNVARA, is enthousiast over de komst van Veenhoven naar de televisie. “Het zal even slikken zijn voor de Radio 1-luisteraar om haar vertrouwde stemgeluid te moeten missen, maar ik weet zeker dat ze bij Vroege Vogels helemaal tot haar recht zal komen als co-presentator van Menno. Bovendien kijk ik uit naar de nieuwe tv-projecten die we met Willemijn aan het ontwikkelen zijn.”
Veenhoven sluit niet bij Bentveld aan voor het radioprogramma Vroege Vogels. Ook de opvolger van Veenhoven bij De Nieuws BV is nog niet bekend. Meulens liet Vroege Vogels achter zich om zich te kunnen richten op het schrijven van een boek.
Partnerbijdrage
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten