TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De 44-jarige Veenhoven volgt Milouska Meulens op, die het NPO 2-programma de afgelopen vier jaar samen met Bentveld presenteerde. "Na veertien jaar met bijzonder veel plezier programma's op Radio 1 te hebben gepresenteerd vind ik het tijd voor een avontuur buiten de studio. Ik ben namelijk dol op buiten(spelen), op natuur, op groen. Dus toen Vroege Vogels mij vroeg om de nieuwe tv-presentator te worden dacht ik: 'dit móet ik doen!'"
Gert-Jan Hox, directeur content van BNNVARA, is enthousiast over de komst van Veenhoven naar de televisie. “Het zal even slikken zijn voor de Radio 1-luisteraar om haar vertrouwde stemgeluid te moeten missen, maar ik weet zeker dat ze bij Vroege Vogels helemaal tot haar recht zal komen als co-presentator van Menno. Bovendien kijk ik uit naar de nieuwe tv-projecten die we met Willemijn aan het ontwikkelen zijn.”
Veenhoven sluit niet bij Bentveld aan voor het radioprogramma Vroege Vogels. Ook de opvolger van Veenhoven bij De Nieuws BV is nog niet bekend. Meulens liet Vroege Vogels achter zich om zich te kunnen richten op het schrijven van een boek.
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Noa Vahle heeft zin in het WK Voetbal: 'Ik ben de enige die namens SBS6 gaat'
09:49Spraakmakende kandidate Julia keert terug in De Bondgenoten: 'Zo'n kans ga je nooit meer krijgen'
09:36Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op donderdag
09:22Jan Versteegh over grote veranderingen in De Bondgenoten: 'Wordt een spektakel'
08:56Tijl Beckand neemt 'met een beetje pijn in mijn hart' afscheid van Het Perfecte Plaatje Op Reis