TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op zijn Instagram schrijft Wulf, die eigenlijk Lieuwe Albertsma heet, een eerlijk verhaal over zijn twijfels om mee te doen aan Beste zangers. "Toen ik gevraagd werd om mee te doen, was ik in eerste instantie vereerd, maar sloeg ik af. Mijn ervaringen met tv zijn gewoon op z'n zachtst gezegd niet altijd even prettig geweest", begint de in Weesp woonachtige zanger zijn verhaal.
"Ik heb van binnen gewoon altijd die klotetwijfels dat ik niet leuk, snel of goed genoeg ben voor televisie. Als ik dan voorheen shit terugkeek, had ik zelf ook altijd wel weer wat te zeiken. Nooit goed genoeg", zo laat hij zijn onzekerheid blijken.
Toch besloot Wulf om uiteindelijk de uitnodiging van Beste zangers aan te pakken. "Er zit geen uitdaging in weglopen en ik ben hier niet om m'n angst te laten bepalen wie ik ben." Achteraf is de zanger, bekend van hits als Mind made up en All things under the sun, blij dat hij alsnog heeft meegedaan aan het programma. "Geen haast, respect, diepe gesprekken, plezier en mooie muziek. Het heeft me echt laten zien hoe het óók kan en daar heb ik veel aan gehad."
Beste zangers is vanaf donderdag 3 september wekelijks te zien bij AVROTROS op NPO1. Naast Wulf doen ook Miss Montreal, Suzan & Freek, Stef Bos, Tabitha, Diggy Dex en Milow mee aan het nieuwe seizoen. De presentatie is deze keer in handen van Nick & Simon.
Video: Johan Derksen heeft zin in de terugkeer van Vandaag Inside
11:02Denise openhartig over ‘enorme rollercoaster’ en nieuwe liefde
10:12Zien: De nieuwe trailer van Moedermaffia seizoen 3 vol humor en verdriet
10:00Chantal Janzen tipte Edson da Graça als medepresentator The Voice of Holland: 'Vind hem echt goed'
08:16De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-Hans probeert in ondergoed de dames te imponeren met zijn tattoos