TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Doorgaans houden de makers van de soap nieuwe verhaallijnen stevig onder de pet, maar in een interview met Veronica was Cas Jansen verrassend loslippig.
Cas liet doorschemeren behoorlijk te balen dat GTST in maart noodgedwongen moest stoppen vanwege de coronacrisis, niet in de laatste plaats omdat hij uitkijkt naar wat de schrijvers in petto hadden: "Vlak voordat de opnames werden stilgelegd, had ik gehoord dat er voor mijn tv-gezin en mij een verhaallijn aankomt die echt smúllen is."
De eerste stappen voor die grote, nieuwe verhaallijn lijken vlak voor de seizoensfinale al gezet. De familie Verduyn kwam eerder dit seizoen naar Meerdijk omdat dochter Merel vreselijk werd gepest. Toen dat uit de hand liep en Julians vrouw Saskia (Tamara Brinkman) een pestkop per ongeluk half blind sloeg, had het gezin geen leven meer. De geschiedenis lijkt zich in Meerdijk te herhalen nu ook de jonge Demi Verduyn op school getreiterd wordt.
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?