TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen jaren is Alkans personage vooral te herkennen aan z'n weelderige bos krullen. Soms draagt hij ze in een staart of knot, maar meestal dwarrelen ze lekker los door 't beeld. De 25-jarige acteur besloot zich echter een nieuw kapsel aan te laten meten door de stylisten van de soap. Op Instagram hield hij zijn volgers op de hoogte van de vorderingen.
De transformatie begon subtiel genoeg, maar toen Alkan halverwege was, deelde hij een nieuwe foto waarop duidelijk te zien was wat de bedoeling van zijn nieuwe haarstijl moet worden. Een ware metamorfose voltrok zich.
Toen het werk er eenmaal opzit, lijkt de gemoedelijke Afghaanse arts ver te zoeken. Alkan grapt zelf dat hij z'n neef uit Colombia is. Of zijn nieuwe kapsel daadwerkelijk in GTST te zien zal zijn of dat Çöklü inderdaad een dubbelganger van Amir zal vertolken moet blijken. In een soap kan immers alles, Caroline de Bruijn speelde ooit met een nepbril en een nog nepper Italiaans accent Sophia, de doodgewaande eerste vrouw van Ludo die haar tweelingzus had kunnen zijn. Zeker is wel dat er een totaal andere Alkan in town is.
Vanavond op TV: Sterren in concert: André Hazes in het theater, The masked singer, Rocco & Sjuul
11:46Video: Martien Meiland ziet het skiën niet meer zitten: 'Waarschijnlijk de laatste keer voordat ik ga hemelen'
11:23Woeste Grond en Een Huis Vol zijn maandag en dinsdag niet te zien en dit is de reden
10:29Alex uit OML kiest voor risicovolle operatie: 'Het is alles of niets'
10:12Zo vieren de Een Huis Vol-gezinnen kerst: tradities, gezelligheid en familietijd