TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De afgelopen jaren is Alkans personage vooral te herkennen aan z'n weelderige bos krullen. Soms draagt hij ze in een staart of knot, maar meestal dwarrelen ze lekker los door 't beeld. De 25-jarige acteur besloot zich echter een nieuw kapsel aan te laten meten door de stylisten van de soap. Op Instagram hield hij zijn volgers op de hoogte van de vorderingen.
De transformatie begon subtiel genoeg, maar toen Alkan halverwege was, deelde hij een nieuwe foto waarop duidelijk te zien was wat de bedoeling van zijn nieuwe haarstijl moet worden. Een ware metamorfose voltrok zich.
Toen het werk er eenmaal opzit, lijkt de gemoedelijke Afghaanse arts ver te zoeken. Alkan grapt zelf dat hij z'n neef uit Colombia is. Of zijn nieuwe kapsel daadwerkelijk in GTST te zien zal zijn of dat Çöklü inderdaad een dubbelganger van Amir zal vertolken moet blijken. In een soap kan immers alles, Caroline de Bruijn speelde ooit met een nepbril en een nog nepper Italiaans accent Sophia, de doodgewaande eerste vrouw van Ludo die haar tweelingzus had kunnen zijn. Zeker is wel dat er een totaal andere Alkan in town is.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Jumanji
16:47Veelbesproken influencer Anna Dobber blikt terug in EO-special
16:12Coen Swijnenberg deelt voorproefje van rol in Gooische Vrouwen