TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie tegenwoordig wordt gevraagd om in raptempo een Nederlandse atlete te noemen, zal vast eerst denken aan Dafne Schippers, Femke Bol en Sifan Hassan. Toch kent onze geschiedenis er een stuk meer. Denk alleen al aan: Nelli Cooman.
Deze voormalig Nederlandse atlete staat met name bekend om haar indrukwekkende prestaties in de sprintafstanden. Ze behaalde vele prijzen en records gedurende de jaren 80. Met als hoogtepunt: 1986. In dat jaar brak de goedlachse en pijlsnelle atlete een wereldrecord op de 60 meter door die sprint in maar liefst 7,00 seconden te volbrengen. Nog altijd is zij houder van het Nederlandse record. Ze deelt hem nu alleen met Dafne Schippers.
In deze aflevering van Andere Tijden Sport is haar hele verhaal te horen. Ze gaat onder meer met de makers op pad naar Rotterdam, waar ze woonde toen ze als kind vanuit Suriname naar Nederland kwam, en brengt een bezoek in Zeeland. Daar woont ze momenteel.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'