TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Een kleine drie weken voordat de BMX’ers zich melden in Nantes voor de wereldkampioenschappen strijden ze nu eerst in Dessel om de Europese titels.
De Nederlandse topper Laura Smulders - die al vier keer Europees en twee keer wereldkampioen werd - kreeg vorige maand in Arnhem een gevoelige tik. Op haar thuisbaan werd ze tijdens een wereldbekerwedstrijd twee keer verslagen door de Zwitserse Zoé Claessens, de Europees kampioen van 2021. Smulders’ verklaring tegenover de NOS was cryptisch: “Ik had vandaag last van mijn innerlijke ik, zeg maar.” Overigens staat ze nog ruim bovenaan in het totaalklassement.
Nederland heeft meer ijzers in het vuur bij de vrouwen: ook zus Merel Smulders, Judy Baauw en Manon Veenstra kunnen zomaar eremetaal pakken.
Partnerbijdrage
April Darby laat van zich horen na GTST-exit: 'Verbaasd en ontroerd'
13:10Herman van der Zandt openhartig over gemis Paulien Cornelisse bij Eva
11:52Ondanks flinke kritiek en dalende kijkcijfers: Wat Speelt Er krijgt ook eindejaarspecial
10:42Wat speelt er achter de schermen? NTR wil niets kwijt over vertrek Stefan de Walle
09:16Grote verandering bij The Passion: bezoekers moeten voor het eerst betalen