TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het was het voetbalsprookje van het afgelopen seizoen: Bayer Leverkusen dat ongeslagen kampioen van Duitsland werd en kapitaalkrachtige clubs als Bayern München en Borussia Dortmund achter zich liet.
De grote architect achter dat succes is trainer Xabi Alonso. De oud-speler van onder meer Liverpool en Real Madrid had deze zomer de topclubs voor het uitkiezen, maar besloot in het Roergebied te blijven. “Dit is de plek waar ik moet zijn. Alles is fantastisch hier”, lichtte hij zijn besluit op een persconferentie toe.
Met onder meer supertalent Florian Wirtz, aanvoerder Granit Xhaka en ‘onze’ Jeremie Frimpong beschikt hij over een geweldige selectie. De regerend kampioen heeft de eer de competitie af te trappen en dat doet dat uit tegen Borussia Mönchengladbach.
Borussia Mönchengladbach - Bayer Leverkusen zie je op vrijdag 23 augustus vanaf 20:25 uur op Viaplay TV.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten