TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Dankzij de knappe overwinningen in Glasgow op het team van Groot-Brittannië en de USA wisten de Nederlandse mannen zich te plaatsen voor de laatste 8 en dus zijn de tickets naar Malaga al lang en breed geboekt.
Met Botic van de Zandschulp, Tim van Rijthoven, Tallon Griekspoor en kersvers #1 van de wereld Wesley Koolhof reist Team NL op volle oorlogssterkte af naar het zonnige zuiden. En daar wacht Australië met legende Lleyton Hewitt als teamcaptain en uiteraard Nick Kyrgios en Alex de Minaur in de ploeg. Wie wint en stoot door naar de halve finale?
Je ziet de kwartfinale tegen Australië op dinsdag 22 november vanaf 15:45 uur live op Ziggo Sport (kanaal 14 & Select).
Het Nederlandse Davis Cup-team wist nog nooit de finale van het toernooi te behalen, al waren ze er in 2001 nog het meest dichtbij. In Rotterdam was Frankrijk in een zinderende halve eindstrijd uiteindelijk met 3-2 te sterk.
Captain Paul Haarhuis is er nu op gebrand om die prestatie op z’n minst te evenaren. Samen met Italië, Canada, Verenigde Staten, Spanje, Kroatië, Duitsland en Australië gaat Team NL uitmaken wie het toernooi dit jaar op zijn naam schrijft.
Ook de halve finale en finale zijn zaterdag 26 en zondag 27 november live te zien op Ziggo Sport.
Marlijn Weerdenburg speelt Bobbie Cratchit in Scrooge LIVE 2025: 'Heerlijk dramatische rol'
09:26De TV van gisteren: Oogappels neemt afscheid met prachtige kijkcijfers
06:47Vanavond op TV: De toekomst is grijs, Mistletoe murders, Coming 2 America
01:02Komende week in GTST: Frigide feestdagen en de beschonken bepoteling
00:01Deze kandidaten maken het deelnemersveld van No Way Back VIPS 2026 compleet