TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Mis niets over NOS WK voetbal: Argentinië - Australië. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
Nog een wedstrijd om naar uit te kijken. De reus tegen de dwerg zou je kunnen zeggen, maar in dit geval is dat nog niet zo zeker.
Argentinië begon dramatisch aan hun eerste groepswedstrijd en verloor zelfs van Saudi-Arabië. Daarna wisten ze het vertrouwen terug te vinden, maar makkelijk ging het niet. Lionel Messi is er natuurlijk op gebrand de wedstrijd te winnen en zijn team op sleeptouw mee te nemen. Dit is zijn laatste WK en wereldkampioen worden is het doel.
Even leek het erop dat de Australiërs hun koffers konden pakken, maar na winst op Tunesië en Denemarken lukte het de ploeg om door te stomen naar de knock-out fase. Ze staan tegenover de ‘grote’ namen van Argentinië, maar Australië moet zeker niet onderschat worden. Met hun doorzettingsvermogen kunnen ze zomaar weer voor een stunt zorgen.
Johan Derksen legt vinger op zere plek bij Wilfred Genee in Vandaag Inside: 'Dan loop je boos weg'
10:16Eigen Huis & Tuin-gezichten Tom Groot en Piet Hellemans maken nieuw programma voor SBS6
10:00Floortje Dessing over Floortje over de Oceaan: 'Als ik iets in mijn hoofd heb, moet en zal het gebeuren'
09:43Dit vinden kijkers van het nieuwe programma NOS Weer
07:50De TV van gisteren: Hunted-kijkers vol ongeloof over acties van Coen en Helene