TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang werden de Formule 1 wedstrijden uitgezonden bij Ziggo, maar komend seizoen heeft Viaplay de uitzendrechten gekocht. En met een nieuwe streamingdienst, zijn er ook nieuwe presentatoren en commentatoren aangetrokken.
Deze gezichten ga je het komende seizoen veel zien bij Viaplay.
Amber Brantsen gaat alle uitzendingen rondom de races presenteren.
Oud-Formule 1 coureurs Christijan Albers en Giedo van der Garde zijn samen met autocoureur Tom Coronel de vaste studiogasten. Elke week worden zij vergezeld door andere analisten.
Waar we eerst Olav Mol gewend waren als commentator, zullen nu Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk het commentaar op het circuit leveren voor Viaplay.
Stéphane Kox is ook elke race op het circuit aanwezig en zal de pitreports verzorgen.
Op locatie staat een groep analisten klaar. Onder andere Mika Häkkinen, oud-coureur David Coulthard en Le Mans-winnaar Tom Kristensen.
Twee Europese grootmachten, één plek in de finale. Frankrijk en Spanje treffen elkaar vanavond in de halve finale van het WK voetbal waarin de aanvallende sterren aan beide kanten het verschil kunnen maken.
René van der Gijp adviseert Estavana Polman na eerste VI-optreden: 'De lat hier ligt te hoog'
17:43Bekendmaking over GTST: Dit is het aangekondigde nieuwtje
15:34Scam Alert met Ellie Lust krijgt een tweede seizoen
14:55Dit programma vervangt Het Perfecte Plaatje op Reis
14:24Wanneer is de finale van De Slimste Mens België te zien op tv?