TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Jarenlang werden de Formule 1 wedstrijden uitgezonden bij Ziggo, maar komend seizoen heeft Viaplay de uitzendrechten gekocht. En met een nieuwe streamingdienst, zijn er ook nieuwe presentatoren en commentatoren aangetrokken.
Deze gezichten ga je het komende seizoen veel zien bij Viaplay.
Amber Brantsen gaat alle uitzendingen rondom de races presenteren.
Oud-Formule 1 coureurs Christijan Albers en Giedo van der Garde zijn samen met autocoureur Tom Coronel de vaste studiogasten. Elke week worden zij vergezeld door andere analisten.
Waar we eerst Olav Mol gewend waren als commentator, zullen nu Nelson Valkenburg en Melroy Heemskerk het commentaar op het circuit leveren voor Viaplay.
Stéphane Kox is ook elke race op het circuit aanwezig en zal de pitreports verzorgen.
Op locatie staat een groep analisten klaar. Onder andere Mika Häkkinen, oud-coureur David Coulthard en Le Mans-winnaar Tom Kristensen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'