TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Het Europees kampioenschap voor vrouwen wordt in 2025 georganiseerd in Zwitserland. De voetbalwedstrijden van het Nederlands vrouwenvoetbalelftal zullen bij de NOS dan live te zien zijn. De wedstrijden zijn ook online en op de radio te volgen.
Gert-Jaap Hoekman, hoofdredacteur van NOS Sport, is blij dat de uitzendrechten zijn bemachtigd. "Deze zomer laat zien dat de prestaties van Nederlandse sporters massaal worden meebeleefd. Ook de live-verslagen van het Nederlands elftal op een groot toernooi kunnen steevast rekenen op een groot publiek. We zijn er trots op dat volgend jaar zomer wederom een groot toernooi bij de NOS, bij de publieke omroep, te volgen is."
Het Nederlandse vrouwenelftal heeft zich al geplaatst voor het EK voetbal, dat volgend jaar zomer plaatsvindt. Het is nog niet duidelijk tegen wie De Oranje Leeuwinnen het gaan opnemen. De loting vindt later dit jaar plaats. In aanloop naar het Europees kampioenschap speelt het Nederlands vrouwenelftal nog enkele wedstrijden in de UEFA Nations League en een aantal oefenwedstrijden. Ook deze wedstrijden worden door de NOS uitgezonden.
The Voice of Holland: dit is het team van Ilse DeLange
14:15'Wil je met me Bouwen': Talpa combineert daten en klussen in nieuw Net5-programma
13:42Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'