TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De teleurstelling in Eindhoven was groot toen PSV de groepsfase van de Champions League niet wist te bereiken. Op papier was dit ook zeker mogelijk. Nadat het sterke AS Monaco nog wel werd uitgeschakeld, bleek het Schotse Rangers FC te sterk. Wat voor PSV rest is de Europa League, het tweede Europese toernooi.
Een schrale troost is dat de Eindhovenaren bij de loting aan een tegenstander van formaat zijn gekoppeld: Arsenal, de grote favoriet voor de groepswinst. Dankzij deze wedstrijd krijgen de mannen van Ruud van Nistelrooy toch nog een beetje het gevoel van de Champions League. Al is het te hopen dat ze het beter doen dan vorige week: de club uit Eindhoven verloor in de inhaalwedstrijd met 1 - 0.
Nog twee andere Nederlandse ploegen komen Europees in actie: Feyenoord reist naar Oostenrijk voor een wedstrijd tegen Sturm Graz, AZ speelt tegen het Liechtensteinse FC Vaduz.
The Winner Takes it All terugkijken: dragqueen Stevie versus Jenske
13:10Video: Drama, gegil en veel tranen in Echt Meisjes in de Jungle: ‘Het is net een gesticht’
11:50The Voice of Holland gemist? Rafael maakt indruk met Elvis-nummer Trouble
11:21Kijken: Ben Affleck haalt sitcom-iconen van stal in Super Bowl-reclame (en het internet gaat compleet los)
10:31Angela Schijf over nieuwe seizoen Flikken Maastricht: 'Kijker wordt niet teleurgesteld'