TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De teleurstelling in Eindhoven was groot toen PSV de groepsfase van de Champions League niet wist te bereiken. Op papier was dit ook zeker mogelijk. Nadat het sterke AS Monaco nog wel werd uitgeschakeld, bleek het Schotse Rangers FC te sterk. Wat voor PSV rest is de Europa League, het tweede Europese toernooi.
Een schrale troost is dat de Eindhovenaren bij de loting aan een tegenstander van formaat zijn gekoppeld: Arsenal, de grote favoriet voor de groepswinst. Dankzij deze wedstrijd krijgen de mannen van Ruud van Nistelrooy toch nog een beetje het gevoel van de Champions League. Al is het te hopen dat ze het beter doen dan vorige week: de club uit Eindhoven verloor in de inhaalwedstrijd met 1 - 0.
Nog twee andere Nederlandse ploegen komen Europees in actie: Feyenoord reist naar Oostenrijk voor een wedstrijd tegen Sturm Graz, AZ speelt tegen het Liechtensteinse FC Vaduz.
De knock-outfase van het WK voetbal gaat van start met Zuid-Afrika - Canada. Het is voor het eerst dat een WK een zestiende finale kent, waardoor deze wedstrijd meteen een historische primeur is. De aftrap is om 21.00 uur in het Los Angeles Stadium.
Zus van Victor Vlam openhartig in Mischa en de Mannen die het Beter Weten: 'Heel erg van geschrokken'
11:52Hier kun je de duetten uit de halve finale van Stars on Stage terugkijken
11:05WK-optreden Orgel Joke alléén als Oranje wint van Marokko: 'Hoop dat niet alles voor niks is geweest'
10:20De TV van gisteren: halve finale Stars on Stage bezorgt kijkers zelfs in tropische hitte kippenvel
06:47Vanavond op TV: André Rieu op het Vrijthof 2025, Oh, wat een jaar!, Spanglish