TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
De teleurstelling in Eindhoven was groot toen PSV de groepsfase van de Champions League niet wist te bereiken. Op papier was dit ook zeker mogelijk. Nadat het sterke AS Monaco nog wel werd uitgeschakeld, bleek het Schotse Rangers FC te sterk. Wat voor PSV rest is de Europa League, het tweede Europese toernooi.
Een schrale troost is dat de Eindhovenaren bij de loting aan een tegenstander van formaat zijn gekoppeld: Arsenal, de grote favoriet voor de groepswinst. Dankzij deze wedstrijd krijgen de mannen van Ruud van Nistelrooy toch nog een beetje het gevoel van de Champions League. Al is het te hopen dat ze het beter doen dan vorige week: de club uit Eindhoven verloor in de inhaalwedstrijd met 1 - 0.
Nog twee andere Nederlandse ploegen komen Europees in actie: Feyenoord reist naar Oostenrijk voor een wedstrijd tegen Sturm Graz, AZ speelt tegen het Liechtensteinse FC Vaduz.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij