TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de openingsdag van de EK atletiek in München lopen de mannen en vrouwen de marathon.
Bij de mannen is de Belg Bashir Abdi een belangrijke gegadigde voor de gouden medaille. De boezemvriend van de Nederlandse topper Abdi Nageeye, die dit EK overslaat, werd in juli nog derde tijdens de WK in Eugene. Abdi moest alleen twee Ethiopische atleten voor zich dulden. “Ik was gekomen voor meer. Maar na een mindere start ben ik toch heel tevreden”, zei hij over die race tegen Sporza. Bij de mannen zijn het Tom Hendrikse en Ronald Schröer die namens Nederland marathon lopen.
Bij de vrouwen zijn de ogen gericht op Nienke Brinkman, die onlangs een marathon door de bergen in het Baskenland op haar naam schreef. Zij sloeg de WK over om zich te richten op de EK.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Merel Westrik wordt de nieuwe presentatrice van Project Rembrandt
11:15Peter Jan Rens heeft beroerte gehad: zo gaat het nu met hem
10:29De Bauers, een Nieuwe Fase van start op NPO1, dit is wanneer
09:34Van Onschatbare Waarde is vanaf deze dag terug op tv
09:10Waar en wanneer zie je het SKS Skûtsjesilen 2026 op tv?