TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Op de openingsdag van de EK atletiek in München lopen de mannen en vrouwen de marathon.
Bij de mannen is de Belg Bashir Abdi een belangrijke gegadigde voor de gouden medaille. De boezemvriend van de Nederlandse topper Abdi Nageeye, die dit EK overslaat, werd in juli nog derde tijdens de WK in Eugene. Abdi moest alleen twee Ethiopische atleten voor zich dulden. “Ik was gekomen voor meer. Maar na een mindere start ben ik toch heel tevreden”, zei hij over die race tegen Sporza. Bij de mannen zijn het Tom Hendrikse en Ronald Schröer die namens Nederland marathon lopen.
Bij de vrouwen zijn de ogen gericht op Nienke Brinkman, die onlangs een marathon door de bergen in het Baskenland op haar naam schreef. Zij sloeg de WK over om zich te richten op de EK.
Mart Hoogkamer hoopt dat er een De Bondgenoten VIPS komt zodat hij mee kan doen: 'Ik vind het zo'n spraakmakend programma'
10:08Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten