TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste twee vrije trainingen van gisteren zijn er op Circuit Zandvoort vandaag nog een pitstoptraining in de ochtend en een derde vrije training rond het middaguur. Vanaf drie uur 's middags volgend de kwalificatierondes voor de belangrijke startvolgorde van de race op zondag.
Voor alle coureurs en toeschouwers is het hopen wat het weer dit weekend een beetje meewerkt. Vorige week viel de Grand Prix van België flink in het water door de onophoudelijke regenbuien boven het circuit van Francorchamps. Max Verstappen werd weliswaar als winnaar aangewezen, maar een echt klinkende zege is anders. Dat moet dit weekend anders gaan, want er wordt droog en mooi weer voorspeld.
Normaal gesproken zijn de Formule 1-races en bijbehorende kwalificaties alleen gratis te zien voor de abonnees van Ziggo Sport. Maar omdat de terugkeer van het racecircus in Zandvoort natuurlijk heel speciaal is, geeft Ziggo Sport Totaal - wat normaal gesproken alleen met een aanvullend abonnement te zien is - de race en kwalificaties gratis door. Zo zijn alle gebeurtenissen op Zandvoort het hele weekend gratis te zien voor de meeste Nederlandse kijkers.
Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland