TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste twee vrije trainingen van gisteren zijn er op Circuit Zandvoort vandaag nog een pitstoptraining in de ochtend en een derde vrije training rond het middaguur. Vanaf drie uur 's middags volgend de kwalificatierondes voor de belangrijke startvolgorde van de race op zondag.
Voor alle coureurs en toeschouwers is het hopen wat het weer dit weekend een beetje meewerkt. Vorige week viel de Grand Prix van België flink in het water door de onophoudelijke regenbuien boven het circuit van Francorchamps. Max Verstappen werd weliswaar als winnaar aangewezen, maar een echt klinkende zege is anders. Dat moet dit weekend anders gaan, want er wordt droog en mooi weer voorspeld.
Normaal gesproken zijn de Formule 1-races en bijbehorende kwalificaties alleen gratis te zien voor de abonnees van Ziggo Sport. Maar omdat de terugkeer van het racecircus in Zandvoort natuurlijk heel speciaal is, geeft Ziggo Sport Totaal - wat normaal gesproken alleen met een aanvullend abonnement te zien is - de race en kwalificaties gratis door. Zo zijn alle gebeurtenissen op Zandvoort het hele weekend gratis te zien voor de meeste Nederlandse kijkers.
Speelschema Oranje op het WK voetbal 2026: wanneer speelt Nederland?
10:13Deze singles doen mee aan het nieuwe seizoen van Ex on the Beach: Double Dutch
10:00Yvon Jaspers verklapt: dit Boer Zoekt Vrouw-stel is te zien in Onze Boerderij: De Oogst
08:55De Bondgenoten-kijkers gaan los over de straf voor Robert na woede-uitbarsting
07:48Dit zijn de eerste reacties op spin-off Kees Flodder