TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste twee vrije trainingen van gisteren zijn er op Circuit Zandvoort vandaag nog een pitstoptraining in de ochtend en een derde vrije training rond het middaguur. Vanaf drie uur 's middags volgend de kwalificatierondes voor de belangrijke startvolgorde van de race op zondag.
Voor alle coureurs en toeschouwers is het hopen wat het weer dit weekend een beetje meewerkt. Vorige week viel de Grand Prix van België flink in het water door de onophoudelijke regenbuien boven het circuit van Francorchamps. Max Verstappen werd weliswaar als winnaar aangewezen, maar een echt klinkende zege is anders. Dat moet dit weekend anders gaan, want er wordt droog en mooi weer voorspeld.
Normaal gesproken zijn de Formule 1-races en bijbehorende kwalificaties alleen gratis te zien voor de abonnees van Ziggo Sport. Maar omdat de terugkeer van het racecircus in Zandvoort natuurlijk heel speciaal is, geeft Ziggo Sport Totaal - wat normaal gesproken alleen met een aanvullend abonnement te zien is - de race en kwalificaties gratis door. Zo zijn alle gebeurtenissen op Zandvoort het hele weekend gratis te zien voor de meeste Nederlandse kijkers.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'