TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Na de eerste twee vrije trainingen van gisteren zijn er op Circuit Zandvoort vandaag nog een pitstoptraining in de ochtend en een derde vrije training rond het middaguur. Vanaf drie uur 's middags volgend de kwalificatierondes voor de belangrijke startvolgorde van de race op zondag.
Voor alle coureurs en toeschouwers is het hopen wat het weer dit weekend een beetje meewerkt. Vorige week viel de Grand Prix van België flink in het water door de onophoudelijke regenbuien boven het circuit van Francorchamps. Max Verstappen werd weliswaar als winnaar aangewezen, maar een echt klinkende zege is anders. Dat moet dit weekend anders gaan, want er wordt droog en mooi weer voorspeld.
Normaal gesproken zijn de Formule 1-races en bijbehorende kwalificaties alleen gratis te zien voor de abonnees van Ziggo Sport. Maar omdat de terugkeer van het racecircus in Zandvoort natuurlijk heel speciaal is, geeft Ziggo Sport Totaal - wat normaal gesproken alleen met een aanvullend abonnement te zien is - de race en kwalificaties gratis door. Zo zijn alle gebeurtenissen op Zandvoort het hele weekend gratis te zien voor de meeste Nederlandse kijkers.
Partnerbijdrage
Partnerbijdrage
Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All
08:39De TV van gisteren: The Winner Takes it All verslaat Pandora, maar kritiek op 'ongeloofwaardige' jury groeit
06:47Vanavond op TV: Ruben langs de Zuid-Chinese Zee, The floor, The Back-Up Plan
23:59Kijk vanavond naar de herhaling van de Golden Globes 2026 op FilmBox
11:09Van wintersport naar zon, maar zonder vetpot: dit verdiende Denise aan De Hanslers-serie