TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Leerdam had een flinke misslag in de tussenronde en dat kostte haar behoorlijk wat tijd. Ze kwam in 1.13,83 hoofdschuddend over de streep. Haar pessimisme bleek terecht toen in de rit daarna Miho Takagi 1.13,19 neerzette, een nieuw olympisch record en veel sneller dan Leerdam. Op zich wel leuk voor de Japanners, want die kenden dit olympisch schaatstoernooi veel pech.
De Amerikaanse Brittany Bowe pakte het brons en dat is haar gegund. Zij was degene die haar ticket voor de 500 meter weggaf aan collega Erin Jackson die vervolgens het goud won. Ireen Wüst is in haar laatste olympische race ooit zesde geworden.
Al met al is dit de eerste olympische medaille voor Jutta Leerdam en dat is hartstikke goed.
Cristiano Ronaldo en Engeland staan vandaag centraal op het WK voetbal. Portugal hoopt zich te herstellen van het verrassende gelijkspel tegen DR Congo, terwijl Engeland de sterke start tegen Kroatië een vervolg wil geven.
Netflix-serie Haantjes krijgt een derde seizoen
10:06MAX Vakantieman keert terug: dit kun je verwachten van het nieuwe seizoen
10:00Danny Froger onthult grootste uitdaging in Het Perfecte Plaatje op Reis: 'Het is daar een chaos'
09:13Videoland deelt eerste details van nieuwe dramaserie Dochters
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij