TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Sport
Wie deze zomer naar SBS6 schakelt om De Oranjezomer te kijken gaat daar niet Wilfred Genee, René van der Gijp en Johan Derksen zien zitten. Dit jaar neemt Hélène Hendriks namelijk de presentatie op zich.
Dat meldt Showbizznetwork.
Er staat een volle sportzomer voor de deur dus Hélène krijgt het druk. Ze gaat zich in De Oranjezomer dagelijks bezighouden met WK Vrouwenvoetbal, Tour de France, Formule 1 en Wimbledon. De presentatrice krijgt hierbij versterking van onder anderen Robert Doornbos, Merel Ek, Jan Mulder en Estavana Polman.
Lees ook: Fan (79) van Johan viert verjaardag bij Vandaag Inside
De Oranjezomer is vanaf 3 juli tot en met 11 augustus 2023 om 21:30 uur te zien bij SBS6.
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Fans moeten heel lang wachten op The Masked Singer en The Voice of Holland
09:40Video: De Bauers vertellen over het nieuwe seizoen met kersverse gezinsleden
09:25De Kroesjes komen eraan: startdatum realityserie Wolter Kroes bekend
09:02Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde